Fontanny czekoladowe na imprezy weselne i firmowe

Opis działalności


Strumień rozkoszy, to w skrócie fontanna czekoladowa, oferowana przez naszą firmę!
Czekoladowe fontanny zawsze wzbudzają szerokie zainteresowanie. I nie jest to wcale dziwna rzecz. Czekoladoholików w naszym społeczeństwie nie brakuje, a więc czemu nie przychylić im odrobiny nieba na Waszej uroczystości? Dodatkowo apetyt pobudzają mięsiste, zdrowe i wyśmienite owoce lub inne smakołyki. Płynąca czekolada nie tylko smakuje, ona przede wszystkim wygląda! Taki widok nie zdarza się na co dzień i jest wart zachodu. Mało mówić o tym, że strumień płynnej czekolady leje się aż miło, fontanna stoi na podświetlonym podeście, co dodaje niesamowitego uroku całej atrakcji. Niech goście weselni za każdym razem, kiedy będą mieli w ustach czekoladę, przypomną sobie miłe chwile, spędzone w Waszym dniu!
Nasze cacko obsługuje do 120 osób, jednak nie straszne mu wyzwania, także nie ma problemu z obsługą większej imprezy. Czekoladę zawsze można dołożyć, tak, aby strumień był niewyczerpany. Jakość i pochodzenie czekolady mówią same za siebie. Wykorzystujemy tylko najlepszą belgijską czekoladę, znaną na całym świecie jako towar prima sort!

Dane kontaktowe

Strona internetowa: http://www.inspiracje-weselne.pl
E-mail: biuro@inspiracje-weselne.pl
Tel.: 663 869 978
Adres: Inspiracje-Weselne.pl


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Szybki kontakt poprzez Messenger

Polub lub napisz do nas do Facebook-u

Opinie naszych klientów

Znajomy polecił mi tę firmę. Miał rację, ponieważ spotkałam się z bardzo miłą atmosferą i pełnym zaangażowaniem. Polecam każdemu Dekoracje4u.pl

Maria Różycka