Balon strzelający, duży balon wybuchowy

Wybuchowy balon to wspaniała atrakcja weselna ciesząca się duża popularnością. Podczas pierwszego tańca Pary Młodej, balon, który uzbrojony jest w detonator, pęka i wylatują z niego malutkie baloniki. Oprócz nich, do środka możemy wrzucić konfetti, płatki róż lub piórka. Ogromny balon, mierzący 1 metr średnicy jest w stanie pomieścić 100, 150 a nawet 200 malutkich baloników. A wszystko to, o dowolnym kształcie i kolorze. Balon strzelający można zrobić samemu, jednak po co się męczyć, jeśli można powierzyć to firmie dekoratorskiej?

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Przykład balona strzelającego czy też wybuchowego wykonanego przez naszą firmę w 2012 roku w Sieteszy (woj. podkarpackie):

Balon strzelający można wypełnić wieloma elementami dekoracyjnymi np. małymi balonami, płatkami róż, konfetti czy cukierkami. A tutaj kilka zdjęć przedstawiających efekt końcowy.

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Szybki kontakt poprzez Messenger

Polub lub napisz do nas do Facebook-u

Opinie naszych klientów

Ta firma zajęła się wszystkimi atrakcjami na moim weselu. Wszystko wypadło tak jak sobie wymarzyłam, a nawet jeszcze lepiej. Balon strzelający był niesamowity, a o fontannie czekoladowej powiem, że cieszyła się dużym wzięciem… ;)

Karolina S.