CINDERELLA Konsultanci Ślubni

Opis działalności

Naszej podróży przez życie towarzyszą chwile wyjątkowe – narodziny dziecka, chrzciny,I Komunia, pierwsza miłość, ślub i wesele, rocznice, jubileusze. Wszystkie te chwile sprawiają, że nasze życie nabiera barw i głębszego sensu. Chcąc podzielić się naszą radością z innymi urządzamy przyjęcia upamiętniające te jakże niezwykłe wydarzenia. Jednak organizacja i zaplanowanie udanego przyjęcia wymaga dopilnowania setek drobiazgów, wiąże się z ogromnym stresem i pochłania wiele cennego czasu.
Dlatego też powstała nasza firma – agencja ślubna „CINDERELLA Konsultanci Ślubni” – miejsce, gdzie znajdą Państwo wszystko to, co jest niezbędne do zorganizowania udanego przyjęcia. Jesteśmy przede
wszystkim po to, aby odciążyć Was od żmudnej pracy, doradzać w momentach wątpliwości i być wsparciem w podejmowaniu trudnych decyzji.
Oferujemy pomoc osobistego konsultanta, który będzie Waszym subtelnym doradcą, organizatorem i pośrednikiem. Niczym dobra wróżka zadba o każdy nawet najdrobniejszy szczegół Waszego przyjęcia. Dzięki jego pomocy zyskacie oszczędność czasu, sprawdzonych i pewnych podwykonawców, niebanalne i oryginalne pomysły.
Naszym klientom oferujemy również wynajem fontann czekoladowych, które uatrakcyjnią każde, nawet najmniejsze przyjecie.

Przykładowe zdjęcia


Dane kontaktowe

Strona internetowa: http://www.cinderellastudio.pl
E-mail: biuro@cinderellastudio.pl
Tel.: 691 200 801