FAQ – Pytania i odpowiedzi

Kiedy należy dokonać rezerwacji na wykonanie usługi?

Jeśli Państwo się zdecydują na współpracę z naszą firmą, to warto zarezerwować termin jak najwcześniej z uwagi na późniejszy brak terminów. Wówczas oszczędzą Państwo sobie stresu związanego z późniejszymi przygotowaniami.

W jaki sposób dokonujemy rezerwacji na wykonanie usługi?

Rezerwację można dokonać po pierwszym spotkaniu i omówieniu szczegółów a pełna rezerwacja wiąże się z wpłatą zadatku w wysokości 30% wartości ustalonego budżetu.

Nie znamy się na kwiatach i nie wiemy, jakie kwiaty można zastosować w kompozycjach.

Na kolejnych spotkaniach oczywiście poruszymy temat związany z koncepcją dekoracji, gatunki i kolory kwiatów użytych do kompozycji, jakie warto i jakie występują w danym sezonie. Nasze wykształcenie florystyczne i liczne szkolenia umożliwią w pełni profesjonalne podejście do tematu kwiatów i dekoracji jaki Państwo będą chcieli wykonać.

Czy płacimy za konsultację?

Nasza konsultacja jest bezpłatna. Można pytać o wszystko, doradzimy, omówimy nurtujące Państwa pytania i wybierzemy najlepsze opcje dla Was.

Od czego zależy koszt dekoracji?

Koszt uzależniony jest:
– od pory roku (różne kwiaty są dostępne w danej porze roku co wiąże się również za ceną)
– ilości kwiatów jakie zostaną wykorzystane do dekoracji
– gatunku kwiatów (kwiaty egzotyczne są droższe) – klient wybiera czy chce coś nietypowego
– ilości i jakości użytych materiałów – wszystko zależy na jaką dekoracje są Państwo zdecydowani
– wykorzystanych elementów dekoracyjnych tj. świeczników, lampionów, świec, pomanderów i inne elementy dekoracji
– ilości Gości (wypożyczenie pokrowców, szarf, kokard, rozstawienia kompozycji pomiędzy Gośćmi)
– oczywiście ceny można negocjować indywidualnie w zależności zamówionej dekoracji

Mieszkamy za granicą do ślubu nie będzie nas w Polsce, czy istnieje możliwość podjęcia rozmów i współpracy?

Oczywiście jak najbardziej, możemy kontaktować się drogą e-mailowa lub telefonicznie jak Państwu wygodnie. Zawsze będziemy do dyspozycji.

Czy przygotowujecie dekoracje na ślub i wesele z użyciem sztucznych kwiatów i balonów?

Oczywiście wykonujemy dekoracje ślubne z kwiatów sztucznych i balonów – zależy od klientów co wybiorą. Dekoracje można wykonać przy wejściu lub w przejściach czy w salach konferencyjnych, raczej wykonuje się wszystko z kwiatów żywych. Oczywiście ceny dekoracji również mogą ulec zmianie. Wszystko jest do ustalenia indywidualnego.

Czy przy tworzeniu wiązanki ślubnej możemy sami wybrać interesujący nas wzór z katalogu lub pokazać zdjęcie wiązanki, która mi się podoba?

Tak oczywiście każdy pomysł jest dobry, jeśli chcę Państwo jakiś nietypowy bukiet to nie ma problemu, zawsze również możemy doradzić i podpowiedzieć co by można było najlepiej wykorzystać. Wszystko zależy co Państwo sobie wybiorą.

Jeśli nurtuję Ciebie jakieś pytanie – śmiało napisz do nas lub zadzwoń 663869978. Odpowiemy na wszystkie wątpliwości, który Państwa nurtują.