GRANITA orzeźwiająca owocowa esencja

Planujesz wesele w plenerze lub na sali? Szukasz oryginalnej i inspirującej atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci? Włoska granita to strzał w dziesiątkę. Ten tradycyjny włoski mrożony napój w całej gamie soczystych smaków kolorów orzeźwi i sprawi, że Twoi goście nie będą mogli się od niego oderwać.

Cytryna, limonka, pomarańcza, kiwi, truskawka, arbuz, a może mięta, kawowy sorbet i mojito? Który z tych smaków lubisz najbardziej? Tylko u nas nie musisz ograniczać swojego wyboru! Na Twoim weselu możemy serwować smaki, które najbardziej odpowiadają Twoim gustom i zachwycą także Twoich Gości. Możemy łączyć je i tworzyć zestawy, a także dobierać do kolorystyki przewodniej Twojego przyjęcia.

Twoja granita to jednak zdecydowanie coś więcej niż tylko mrożony napój. Dzięki dodatkom ze świeżych owoców, kruchym rurkom i kolorowym parasolkom będziesz mógł skomponować deser Twoich snów.

Wyobraź sobie mrożony napój ozdobiony świeżymi owocami, miętą, ziarnem kawy i palemkami, profesjonalnie podany w szklanych kielichach. To doskonałe rozwiązanie zarówno na przyjęcia plenerowe, jak i te organizowane na sali. Orzeźwiające walory granity docenisz szczególnie po zakończonym tańcu. Poczujesz owocową esencję, która przyniesie Ci błogie orzeźwienie.

Zaufaj nam! To absolutna nowość na rynku!!!

Z nami, nie będziesz musiał się niczym martwić Zapewniamy profesjonalną obsługę i atrakcyjnie przygotowany granitowy kącik, a także wyśmienitą soczystą zabawę!!! Ten chłodzący kolorowy deser zachwyci zarówno spragnionych orzeźwiających smaków dorosłych, jak i najmłodszych smakoszy.

Autorka tekstu: Agnieszka Bożek-Manente
telefon: 695 358 386
mail: agnieszka@kawanalawe.net