www.dekoracje4u.pl - Studio Dekoracji Okolicznościowych

Napis LOVE wynajem ślub, wesele, sesja zdjęciowa

Proponujemy Państwu możliwość wynajmu niebanalnej dekoracji weselnej – napisu LOVE z podświetlanymi literami. Napis może być podświetlany na różne kolory (w ofercie jest ich do wyboru 40). Ma on 400 cm szerokości. Kolory mogą być zmieniane za pomocą pilota do oświetlenia ledowego oraz automatycznie migotać, przy czym płynność migotania oraz wyostrzenie kolorów pozostaną na wysokim poziomie ostrości.

Tego rodzaju dekoracja jest nowoczesnym wykorzystaniem oświetlenia do dekoracji sal weselnych, kościołów. Może być także wykorzystana podczas wykonywania plenerowej sesji zdjęciowej. Sprawdzi się w każdym z tych miejsc dzięki temu, że wybrana barwa wkomponuje się w całość wybranych ozdób podczas uroczystości.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Napis LOVE z podświetlonymi kolorowo literami wypełni wnętrze w wyjątkowy sposób, nada imprezie specyficzny klimat (co można odczuć szczególnie przy przyciemnionym świetle). Nie da się nie zwrócić na niego uwagi, dlatego  cała pewnością przyciągnie on spojrzenia gości weselnych. Dzięki temu goście doznają wrażeń estetycznych z wysokiej półki, a weselne dekoracje będą dla nich niezapomniane. Państwo Młodzi poczują się wręcz bajkowo. Ważne jest to, że decydując się na dekorację napisem LOVE, podąża się z duchem czasu. Obecnie dekoracje światłem stają się coraz bardziej popularne. Ważnym pozytywem jest to, że nie są one nacechowane przepychem, ale raczej minimalizmem i pięknem – właśnie tak jak podświetlany napis LOVE.

Zobacz inne strony w naszym serwisie związane z wielkim napisem LOVE:

Duży świecący napis LOVE

Duży świecący napis LOVE

Wyjątkowy dzień wiąże się z wyborem wyjątkowych ozdób. Po erz...
Napis LOVE na ślub i wesele

Napis LOVE na ślub i wesele

Miarą oczekiwań klientów jest zwiększająca się ilość propozy...
Świecące napisy LOVE

Świecące napisy LOVE

Ciekawą propozycją, która włącza się w element dekoracji świat...
Wielki napis LOVE na wesela

Wielki napis LOVE na wesela

Przed zbliżającym się dniem wesela każda Para Młoda intensywnie zast...
Wynajem napisu LOVE na sesje zdjęciowe

Wynajem napisu LOVE na sesje zdjęciowe

Ślub i wesele, a także wszystko inne, co się z nimi wiąże, to n...