www.dekoracje4u.pl - Studio Dekoracji Okolicznościowych

Świecące napisy LOVE

Ciekawą propozycją, która włącza się w element dekoracji światłem, są świecące napisy LOVE. Są one nawiązaniem do awangardy, mają specyficzny charakter, który sprawia, że doznania wzrokowe gości weselnych będą szczególne i niepowtarzalne. Sami Państwo Młodzi będą się czuć jeszcze bardziej wyjątkowo, można nawet stwierdzić, że bajecznie.

IMGM7140

Napis LOVE składa się z czterech osobnych literek, każda z nich jest osobno podświetlona. Wybór kolorów jest szeroki, jest ich 40. Barwy mogą zostać dostosowane do wystroju wnętrza, w którym ozdoba będzie się znajdować, do charakteru imprezy (dlatego że nadaje się nie tylko do dekorowania sal weselnych, ale także kościołów) albo do koloru przewodniego wesela wybranego przez Państwa Młodych. Możliwe są zmiany oświetlenia led za pomocą pilota, a także ustawienie migotania światła przy jednoczesnym płynnym i ostrym przechodzeniu kolorów. Taka sama oferta dotyczy wykorzystania napisu LOVE podczas poślubnej sesji zdjęciowej w plenerze. Niewykluczone jest również wzięcie pod uwagę sugestii wykorzystania innej przestrzeni, która miałaby być udekorowana podświetlonym napisem, zaproponowanej przez klientów.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Współczesne wesela różnią się od tych sprzed kilkunastu lat: zmienia się moda, zmieniają się wymagania i gusta. Rośnie zapotrzebowanie na coś oryginalnego i unikalnego. Świecący napis LOVE w pełni wpisuje się w te wymagania. Jest spełnieniem marzeń, jeśli Para zamarzyła sobie elegancję, nowatorstwo i piękny minimalizm jednocześnie.