www.dekoracje4u.pl - Studio Dekoracji Okolicznościowych

Wypożyczenie pokrowców na krzesła

Jeżeli planujemy organizację imprezy okolicznościowej, czy nawet drobnego spotkania w gronie rodziny lub przyjaciół, warto zawsze dobrze się do tego przygotować. Nie chodzi o to, aby się sztucznie obnosić, ale żeby ładnie i solidnie przygotować imprezę. Wypożyczenie pokrowców powinno zająć naszą uwagę, jeżeli organizujemy event. Pokrowce na krzesła to takie elementy, które są pięknym dodatkiem, który potrafi zmienić i ulepszyć cały ogólny wizerunek sali, gdzie będziemy gościć rodzinę czy znajomych. Wypożyczenie pokrowców będzie bardzo dobrym pomysłem na takie imprezy jak ślub, wesele, komunia święta, urodziny, osiemnastka, studniówka, spotkanie rodzinne, i tak dalej. W zasadzie każda impreza okolicznościowa może być uświetniona pokrowcami na krzesła. Na pokrowce można założyć dodatkowe ozdoby, a więc szarfy z materiału, bądź kokardy w różnych kolorach. Poprawia to dodatkowo wystrój, a może również dopasować się do głównej kolorystyki eventu.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Poniżej podajemy wymiary, które pomogą zdecydować o ewentualnym wypożyczeniu. Przed podjęciem samodzielnej decyzji skonsultuj się z naszym pracownikiem, aby potwierdził poprawność decyzji.

Zobacz galerię zdjęć z wykorzystaniem naszych pokrowców. Mamy najlepszą cenę na rynku w doskonałej jakości. Porównaj nas z innymi firmami, które wypożyczają pokrowce satynowe i w 100% pomięte.