Balon strzelający, duży balon wybuchowy

Wybuchowy balon to wspaniała atrakcja weselna ciesząca się duża popularnością. Podczas pierwszego tańca Pary Młodej, balon, który uzbrojony jest w detonator, pęka i wylatują z niego malutkie baloniki. Oprócz nich, do środka możemy wrzucić konfetti, płatki róż lub piórka. Ogromny balon, mierzący 1 metr średnicy jest w stanie pomieścić 100, 150 a nawet 200 malutkich baloników. A wszystko to, o dowolnym kształcie i kolorze. Balon strzelający można zrobić samemu, jednak po co się męczyć, jeśli można powierzyć to firmie dekoratorskiej?

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Przykład balona strzelającego czy też wybuchowego wykonanego przez naszą firmę w 2012 roku w Sieteszy (woj. podkarpackie):

Balon strzelający można wypełnić wieloma elementami dekoracyjnymi np. małymi balonami, płatkami róż, konfetti czy cukierkami. A tutaj kilka zdjęć przedstawiających efekt końcowy.

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Warto skorzystać z usług Dekoracje4u. Przekonałam się o tym przy organizowaniu imprezy firmowej. Cieszę się, że mogę wystawić pozytywną opinię.

Magdalena Sieradzka

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi