Poczta Weselna - wypożyczalnia skrzynek weselnych / Cała Polska

Niecodzienne podejście do tradycyjnych imprez okolicznościowych nie zawsze może spotkać się z uznaniem. Szczególnie jeżeli próbujemy na siłę zmienić jakiś zwyczaj, lub całkowicie odmienić wygląd imprezy. Wesele jest na pewno taką uroczystością, gdzie ostrożnie powinniśmy dobierać nowości oraz szukać raczej ostrożniejszych rozwiązań. Weźmy dla przykładu kolorystykę dekoracji. Na pewno trudno będzie oczekiwać zachwytu od gości weselnych, jeśli nasza dekoracja w większości będzie składać się z koloru czarnego. Ewentualne, niegroźne dodatki wystarczą.

poczta_weselna_rzeszow (4)

Poczta weselna jest jednak taką atrakcją, która bez problemu może przejść przez gusta wszystkich gości. Jest to po prostu inna forma wręczenia koperty dla młodych. Zawsze zastanawiamy się czy pieniądze wręczyć Młodej czy Młodemu, a jeśli jest poczta weselna, nie ma z tym większych problemów, ponieważ wszystko jest jasno ustalone. A czym jest poczta weselna? Jest to po prostu skrzynka na listy, która stylizowana jest pod klimat weselny i wykłada ją się w widoczne miejsce. Przeważnie podczas składania życzeń dla Młodej Pary. Jest to pomysł jak widać, nie tylko nowoczesny, ale również praktyczny. Poczta weselna może sprawdzić się na imprezach okolicznościowych takich jak wesela. Niskie koszty wypożyczenia skrzynki do poczty weselnej będą przemawiały same za siebie. I jak widać, nie w każdej sprawie pasuje przeprowadzać rewolucje. Warto stopniować zaskoczenie gości, na przykład poprzez pocztę weselną.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Zobacz wymiary naszej skrzyneczki weselnej:

WYMIARY_min


Fotografie: Wedluxe Paweł i Piotr Dubiel

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm, dekoracje przepiękne. Szeroki zakres usług, stały kontakt. Serdecznie polecam.

Magdalena S.

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi