FotoLustro – nowoczesna alternatywa dla FotoBudki

Firma Fotobudka4U oferuje całkowitą nowość na rynku, czyli fotolustro. To zupełnie nowy sposób na uświetnienie każdej zabawy, który odnosi się do nowoczesnej technologii projekcji obrazu na zasadzie dotykowego lustra. Oprócz tego lustro wyposażone jest w profesjonalną lampę błyskową oraz w ramę, która nadaje całości oryginalny i bardzo elegancki wygląd.
Taka fotobudka to nowość w branży. Wykorzystuje 65-calowe lustro do robienia zdjęć. Wygląda dużo ciekawiej i efektywniej niż tradycyjna fotobudka, a przynosi tak samo dobre rezultaty. Zabawa przy takim sprzęcie jest naprawdę świetna i pozwala gościom obserwować się w całości przed lustrem.
Dodatki, które zostały zawarte w usłudze, są bardzo podobne do tego, jak działa zwykła fotobudka, a zatem będą to: dodatek w postaci pudła z gadżetami (z czapkami, perukami, okularami, kapeluszami itd.), brak limitu zdjęć (limit tylko czasowy), personalizacja przy wydruku oraz realizacja w formie elektronicznej.
Dzięki takiej atrakcji każda impreza będzie niezapomniana i zrealizowana na naprawdę wysokim poziomie. Oferujemy profesjonalną obsługę, która zajmie się gośćmi oraz poinstruuje ich, jak obchodzić się z fotolustrem.

Więcej szczegółowych informacji na temat fotolustra na Nasze dedykowanej stronie internetowej
-> https://www.fotolustro4u.pl<-

Co nas wyróżnia od innych? Jakość i wieloletnie doświadczenie z fotobudkami. Potrafimy tak ustawić fotolustro że jakość będzie taka sama jak na Naszych fotobudkach. Większość osób w rejonie ma z tym jeszcze problemy.

  • zdjęcia bez jakikolwiek limitów – ile masz czasu tyle masz fot
  • spersonalizowana księga gości dodawana GRATIS do każdego zamówienia
  • zawsze DWIE OSOBY do obsługi urządzenia i dopilnowania księgi gości

Cała oferta z poszczególnymi pozycjami znajdującymi się w każdym z pakietów znajduje się na Naszej dedykowanej stronie internetowej dotyczącej fotolustra w zakładce Oferta.

A może jesteście zainteresowani jak wyglądają zdjęcia z Naszego fotolustra – można śmiało zobaczyć na naszej stronie pod adresem Galeria Zdjęć.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

 

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Dekoracje4u. Jest to profesjonalna firma ze świeżym podejściem do dekoracji. I właśnie o to nam chodziło. Pozdrawiamy

Janek i Andżela

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi