Napis LOVE wynajem ślub, wesele, sesja zdjęciowa

Proponujemy Państwu możliwość wynajmu niebanalnej dekoracji weselnej – napisu LOVE z podświetlanymi literami. Napis może być podświetlany na różne kolory (w ofercie jest ich do wyboru 40). Ma on 400 cm szerokości. Kolory mogą być zmieniane za pomocą pilota do oświetlenia ledowego oraz automatycznie migotać, przy czym płynność migotania oraz wyostrzenie kolorów pozostaną na wysokim poziomie ostrości.

Tego rodzaju dekoracja jest nowoczesnym wykorzystaniem oświetlenia do dekoracji sal weselnych, kościołów. Może być także wykorzystana podczas wykonywania plenerowej sesji zdjęciowej. Sprawdzi się w każdym z tych miejsc dzięki temu, że wybrana barwa wkomponuje się w całość wybranych ozdób podczas uroczystości.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Napis LOVE z podświetlonymi kolorowo literami wypełni wnętrze w wyjątkowy sposób, nada imprezie specyficzny klimat (co można odczuć szczególnie przy przyciemnionym świetle). Nie da się nie zwrócić na niego uwagi, dlatego  cała pewnością przyciągnie on spojrzenia gości weselnych. Dzięki temu goście doznają wrażeń estetycznych z wysokiej półki, a weselne dekoracje będą dla nich niezapomniane. Państwo Młodzi poczują się wręcz bajkowo. Ważne jest to, że decydując się na dekorację napisem LOVE, podąża się z duchem czasu. Obecnie dekoracje światłem stają się coraz bardziej popularne. Ważnym pozytywem jest to, że nie są one nacechowane przepychem, ale raczej minimalizmem i pięknem – właśnie tak jak podświetlany napis LOVE.


Zobacz inne strony w naszym serwisie związane z wielkim napisem LOVE:

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Znajomy polecił mi tę firmę. Miał rację, ponieważ spotkałam się z bardzo miłą atmosferą i pełnym zaangażowaniem. Polecam każdemu Dekoracje4u.pl

Maria Różycka

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi