Wynajem napisu LOVE na sesje zdjęciowe

Ślub i wesele, a także wszystko inne, co się z nimi wiąże, to niepowtarzalna okazja na to, aby spełnić swoje marzenia i poczuć się jak w bajce. Bajkowy klimat można uzyskać dzięki specjalnym dekoracjom i odpowiedniemu doborowi elementów. Bardzo popularne stają się ostatnio dekoracje światłem i wszystkie związane z nimi ozdobne propozycje. Jedną  z nich jest podświetlany napis LOVE, wykorzystywany przede wszystkim na salach weselnych i w kościołach, ale nie tylko! Sprawdzi się o także doskonale w warunkach plenerowych, czyli podczas sesji zdjęciowych.

IMGM7146

Narzeczeńskie, ślubne i wszystkie inne sesje zdjęciowe mogą być udoskonalone detalem w postaci ledowej ozdoby LOVE, dlatego proponujemy Państwu jej wypożyczenie. Nasza ozdoba ma 400 cm szerokości, dlatego na pewno nie umknie uwadze tych, którzy będą oglądać fotografie. Dzięki pilotowi możliwa jest zmiana kolorów świateł led oraz wykorzystanie funkcji migotania - przy czym kolory są ostre i płynnie przechodzące. Kolor może być wybrany indywidualnie spośród 40 możliwych.

Napis LOVE będzie doskonałym dodatkiem do plenerowych krajobrazów i przestrzeni. Wprowadzi charakter nowoczesności i ciekawej ingerencji w plener, przez co elementy techniki płynnie pomieszają się z naturą wybranego miejsca.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Z taką firmą współpraca musi wyjść dobrze. Zajmą się wszystkim, dzięki czemu oszczędzamy sobie dużo stresu. Super firma!

Patrycja Czyrak

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi