Wielki napis LOVE na wesela

Przed zbliżającym się dniem wesela każda Para Młoda intensywnie zastanawia się, jakie dekoracje wybrać na salę, żeby być zadowolonym, a jednocześnie zachwycić gości i sprawić, żeby także i oni poczuli się tego dnia szczególnie. Wyjątkowy dzień to i dekoracje muszą być wyjątkowe. Balony, kwiaty, kolorowe kokardy to, co prawda, wciąż królujące na salach weselnych ozdoby, ale pojawiają się też nowatorskie ozdoby.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Takie są dekoracje światłem, które mają szeroki wachlarz propozycji. Wśród nich coraz modniejszy wielki napis LOVE podświetlany różnymi kolorami. Może on ozdobić na przykład stół Państwa Młodych i przez to skutecznie zwracać uwagę na niego jako centralne miejsce sali. Ale to nie jedyna możliwość.

W naszej ofercie znajduje się wypożyczenie wielkiego podświetlanego napisu LOVE o szerokości 400 cm. Dobór kolorów jest indywidualny, a wybierać można spośród 40 różnych barw. Ponadto kolor oświetlenia led może być zmieniany przy użyciu pilota. Możliwe jest także wprowadzenie migotania z automatu, przy czym przejścia są płynne i ostre.

IMGM7165

Strojenie światłem w postaci napisu LOVE to dość nowa technika, która sprawia, że dekoracje zapierają dech w piersiach, dają niespotykaną atmosferę i wyzwalają specyficzne emocje. Są niepowtarzalne, dlatego nie dziwi ich wykorzystanie podczas zabawy weselnej. Baśniowa atmosfera i niezapomniane wrażenia to szczególne pozytywy generowane prze ten rodzaj dekoracji.

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Mój narzeczony z zachwyceniem opowiadał o fontannie czekoladowej i wybuchowym balonie. Nie byłam tak bardzo przekonana do tych atrakcji, jednak teraz nie zrobiłabym inaczej. Cieszę się, że mój teraźniejszy mąż potrafi tak dobrze wybrać.

Gośka

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi