Świecące napisy LOVE

Ciekawą propozycją, która włącza się w element dekoracji światłem, są świecące napisy LOVE. Są one nawiązaniem do awangardy, mają specyficzny charakter, który sprawia, że doznania wzrokowe gości weselnych będą szczególne i niepowtarzalne. Sami Państwo Młodzi będą się czuć jeszcze bardziej wyjątkowo, można nawet stwierdzić, że bajecznie.

IMGM7140

Napis LOVE składa się z czterech osobnych literek, każda z nich jest osobno podświetlona. Wybór kolorów jest szeroki, jest ich 40. Barwy mogą zostać dostosowane do wystroju wnętrza, w którym ozdoba będzie się znajdować, do charakteru imprezy (dlatego że nadaje się nie tylko do dekorowania sal weselnych, ale także kościołów) albo do koloru przewodniego wesela wybranego przez Państwa Młodych. Możliwe są zmiany oświetlenia led za pomocą pilota, a także ustawienie migotania światła przy jednoczesnym płynnym i ostrym przechodzeniu kolorów. Taka sama oferta dotyczy wykorzystania napisu LOVE podczas poślubnej sesji zdjęciowej w plenerze. Niewykluczone jest również wzięcie pod uwagę sugestii wykorzystania innej przestrzeni, która miałaby być udekorowana podświetlonym napisem, zaproponowanej przez klientów.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Współczesne wesela różnią się od tych sprzed kilkunastu lat: zmienia się moda, zmieniają się wymagania i gusta. Rośnie zapotrzebowanie na coś oryginalnego i unikalnego. Świecący napis LOVE w pełni wpisuje się w te wymagania. Jest spełnieniem marzeń, jeśli Para zamarzyła sobie elegancję, nowatorstwo i piękny minimalizm jednocześnie.

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Znajomy polecił mi tę firmę. Miał rację, ponieważ spotkałam się z bardzo miłą atmosferą i pełnym zaangażowaniem. Polecam każdemu Dekoracje4u.pl

Maria Różycka

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi