Fontanny czekoladowe, Fontanna czekoladowa

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu wybór kilku fontann czekoladowych do wypożyczenia w różnych kombinacjach. Nasze fontanny czekoladowe to nie tylko najlepsza jakość, ale również najniższa cena. Poniżej również umieszczamy prezentację czekolady, która wykorzystywana jest przez nasz sprzęt. Do ceny wypożyczenia zawsze dostajecie Państwo wszystkie elementy, które pomagają w owocnym korzystaniu z fontanny czekoladowej, ale to nie koniec gratisów. Nasza ekipa, również w cenie, pojawi się na Państwa uroczystości, aby obsłużyć gości, którzy z fontanny czekoladowej będą chcieli skorzystać. Dodatkowo, do każdej fontanny dodajemy podświetlany podest, który przyciągnie uwagę gości imprezy. Nasz oferta obejmuje dużą fontannę czekoladową o wysokości 82 cm.


FONTANNY CZEKOLADOWE NA WIĘKSZE IMPREZY (82 cm)


7,5 kg czekolady firmy Barry Callebaut (do wyboru: biała, mleczna, gorzka/deserowa) lub Czekoladę smakową (do wyboru: truskawkowa, karmelowa, miodowa, limonka, pomarańczowa i cappuccino) za dodatkową opłatą 50 zł za opakowanie
podświetlany podest pod fontannę,
– patyczki do owoców, talerzyki, serwetki,
okrągły stół pod fontannę wraz z dekoracją,
profesjonalną obsługę tz. przygotowanie fontanny, obsługa cateringowa do godziny 21:00


Nasza Firma za DARMO dodaje do dużej fontanny 80 cm i 105 cm: stół pod fontannę wraz z dekoracją, podświetlany podest, a także profesjonalną obsługę za którą Państwo nic nie płacą.
Fontanna idealnie nadaje się na wielkie przyjęcia jak wesela, a także imprezy firmowe i nie tylko.


Opcje dodatkowe do oferowanych fontann:
– możliwość dokupienia czekolady gdyby się skończyła na imprezie – 100,00 zł / 2,5 kg ewentualnie 150,00 zł  / 2,5 kg za smakową
– przygotowanie i aranżacja suchych przekąsek oraz owocowego pakietu dla gości – wyceniane indywidualnie / najtańsza cena na Podkarpaciu.
– obsługa po godzinie 21:00 dodatkowo płatna – 50,00 zł / za każda godzinę
– dla fontanny 60 cm – obsługa do 21:00 dodatkowo płatna 100,00 zł.
– transport / do uzgodnienia


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Istnieje możliwość przygotowania oferty indywidualnej, z uwzględnieniem liczby gości, rodzaju imprezy, ilości zamawianej czekolady i przekąsek. Każdy pakiet dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.Aksamitny smak, idealna konsystencja i wspaniały aromat są podstawą naszej czekolady. Wszystkie te zalety gwarantuje belgijska marka Barry Callebaut. Standardowa oferta zawiera 3 podstawowe smaki: czekolada mleczna, biała lub gorzka.


Czekolada mleczna

Czekolada gorzka / deserowa

Czekolada biała

Na specjalne życzenie naszych klientów możemy zaproponować czekoladę o rożnych kolorach i smakach za dodatkową opłatą:
Fontanny czekoladowe idealnie nadają się między innymi na przyjęcia komunijne lub na prezent z okazji Dnia dziecka. Fontanny czekolady najlepszą atrakcją na każdą imprezę okolicznościową.

 

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi