Napis LOVE na ślub i wesele

Miarą oczekiwań klientów jest zwiększająca się ilość propozycji dekoracyjnych. Zdobienie światłem, mimo że wciąż nowatorskie, oferuje już cały wachlarz możliwości. Jedną z nich jest napis LOVE, który można wykorzystać zarówno podczas ślubu jak i wesela. Ozdobi on wnętrze wyjątkowo, dlatego że pojedyncze litery, wchodzące w jego skład, są podświetlane kolorem wybranym spośród całej gamy. Wybór tego rodzaju dekoracji daje wyraz elegancji i dobrego smaku. Sprawi, że do tradycyjnych kwiatów, królujących zwykle we wnętrzu, i innego rodzaju ozdób zostanie dodana nutka awangardy. Napis LOVE przyciąga uwagę gości szczególnie w przyciemnionym klimacie. Nadaje atmosferę nowoczesności.

IMGM7165

Ponadto sprawdza się on nie tylko na sali weselnej, gdzie może dodawać gracji np. stolikowi Państwa Młodych, ale także w kościele podczas składania przysięgi. Doskonale zaprezentuje się chociażby w otoczeniu kwiatów. Dzięki możliwości ustawiania i zmieniania barw za pomocą pilota, możliwe jest dostosowanie napisu do pomieszczenia, charakteru uroczystości czy nawet koloru wiodącego imprezy. Sprawdzi się jako ozdoba niebanalna i ciekawa, zachwyci  i przykuje uwagę oraz oczywiście wyrazi charakter uroczystości.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Proponujemy 40 różnych kolorów do wyboru. Kolory mogą być zmieniane automatycznie, przy czym przejścia są płynne i ostre. Napis ma 400 cm szerokości.

IMGM7140

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Nasza firma wiele lat już organizuje różne eventy, jednak pierwszy raz natrafiliśmy na tak rzetelną firmę. Polecam!!

Tomasz

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami


Copyright 2019 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi