Napis LOVE na ślub i wesele

Miarą oczekiwań klientów jest zwiększająca się ilość propozycji dekoracyjnych. Zdobienie światłem, mimo że wciąż nowatorskie, oferuje już cały wachlarz możliwości. Jedną z nich jest napis LOVE, który można wykorzystać zarówno podczas ślubu jak i wesela. Ozdobi on wnętrze wyjątkowo, dlatego że pojedyncze litery, wchodzące w jego skład, są podświetlane kolorem wybranym spośród całej gamy. Wybór tego rodzaju dekoracji daje wyraz elegancji i dobrego smaku. Sprawi, że do tradycyjnych kwiatów, królujących zwykle we wnętrzu, i innego rodzaju ozdób zostanie dodana nutka awangardy. Napis LOVE przyciąga uwagę gości szczególnie w przyciemnionym klimacie. Nadaje atmosferę nowoczesności.

IMGM7165

Ponadto sprawdza się on nie tylko na sali weselnej, gdzie może dodawać gracji np. stolikowi Państwa Młodych, ale także w kościele podczas składania przysięgi. Doskonale zaprezentuje się chociażby w otoczeniu kwiatów. Dzięki możliwości ustawiania i zmieniania barw za pomocą pilota, możliwe jest dostosowanie napisu do pomieszczenia, charakteru uroczystości czy nawet koloru wiodącego imprezy. Sprawdzi się jako ozdoba niebanalna i ciekawa, zachwyci  i przykuje uwagę oraz oczywiście wyrazi charakter uroczystości.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Proponujemy 40 różnych kolorów do wyboru. Kolory mogą być zmieniane automatycznie, przy czym przejścia są płynne i ostre. Napis ma 400 cm szerokości.

IMGM7140

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Bardzo dobra i miła atmosfera towarzyszy współpracy z tymi ludźmi. Polecam szczerze, a nikt się nie zawiedzie.

Kuba M.

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi