Pomander

Zdjęcia


Co to jest?


 Pomander – to kula z kwiatów bądź z serwetek.  Jej podstawę stanowi gąbka florystyczna w kształcie kuli lub kula styropianowa, w którą wbija się elementy pomandera. W zależności od rodzaju kuli, mogą to być żywe lub sztuczne kwiaty, serwetki w różnej kolorystyce. Kwieciste kule, zrobione z żywych kwiatów, mogą zastąpić bukiet ślubny. Pomander to oryginalna i bardzo efektowna ozdoba, którą można wykorzystać jako element dekoracji sali weselnej, kościoła a nawet samochodu.

Proste kształty geometryczne tworzą ciekawe sposoby na dekorowanie ślub, wesel i imprez okolicznościowych. W zasadzie nasze możliwości w tym zakresie są nieograniczone. Czasami najlepsze okazują się być najprostsze rozwiązania. Pomandery są to kule, które zawieszane są w różnych adekwatnych miejscach. Dodają niesamowitego uroku, ponieważ są to kule kwiatowe, bądź kule, które zrobione są z serwetek, a co najlepsze, wyglądają podobnie do kwiatowych. Pomandery to na pewno ciekawe i niecodzienne rozwiązanie dla naszych dekoracji.


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Bardzo cenię sobie Dekoracje4u.pl Jest to firma, która z pełnym profesjonalizmem podchodzi do zleceń.

Piotrek Szwargon

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2018 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi