Pomander

Zdjęcia


Co to jest?


 Pomander – to kula z kwiatów bądź z serwetek.  Jej podstawę stanowi gąbka florystyczna w kształcie kuli lub kula styropianowa, w którą wbija się elementy pomandera. W zależności od rodzaju kuli, mogą to być żywe lub sztuczne kwiaty, serwetki w różnej kolorystyce. Kwieciste kule, zrobione z żywych kwiatów, mogą zastąpić bukiet ślubny. Pomander to oryginalna i bardzo efektowna ozdoba, którą można wykorzystać jako element dekoracji sali weselnej, kościoła a nawet samochodu.

Proste kształty geometryczne tworzą ciekawe sposoby na dekorowanie ślub, wesel i imprez okolicznościowych. W zasadzie nasze możliwości w tym zakresie są nieograniczone. Czasami najlepsze okazują się być najprostsze rozwiązania. Pomandery są to kule, które zawieszane są w różnych adekwatnych miejscach. Dodają niesamowitego uroku, ponieważ są to kule kwiatowe, bądź kule, które zrobione są z serwetek, a co najlepsze, wyglądają podobnie do kwiatowych. Pomandery to na pewno ciekawe i niecodzienne rozwiązanie dla naszych dekoracji.


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Nasza firma wiele lat już organizuje różne eventy, jednak pierwszy raz natrafiliśmy na tak rzetelną firmę. Polecam!!

Tomasz

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2018 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi