Bieżnik

Zdjęcia


Co to jest?


Bieżnik – to prostokątny, podłużny materiał z tkaniny (np. organzy), który wykorzystuje się do ozdoby stołów dla gości weselnych. Kładzie się go na obrusy wzdłuż stołów.

Bieżniki są to dekoracje, które występują na stołach. Przeważnie jest to pas organzy, który idzie przez środek stołu. Organza może być ułożona na różne sposoby. Można ją ułożyć, żeby leżała na prosto. Można również zrobić drapowania czy zgięcia w różnych punktach długości. Bieżnik powinien leżeć na całej długości stołu. Czasami może wychodzić poza krawędzi. Trzeba pamiętać o tym, żeby przypiąć bieżnik do obrusu, ponieważ inaczej może nam zjeżdżać na różne strony.


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Razem z narzeczoną szukaliśmy dobrej firmy, która zajmie się wystrojem oraz atrakcjami na naszym weselu. Oczywiście, na dekoracjach zależało bardziej narzeczonej, a teraz już żonie. Obydwoje jesteśmy zadowoleni!

Krystian i Marysia

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi