Pomysły na wesele

Czy nie zastanawialiście się czasem, co zrobić aby to właśnie Wasze wesele było oryginalne i niezapomniane? Z pewnością – nie raz. Aby to ułatwić, specjalnie dla wszystkich narzeczonych przygotowaliśmy listę pomysłów i inspiracji, które mogą sprawić, że Wasz dzień będzie niezapomniany zarówno dla Was jak i dla gości weselnych.


Ślub w plenerze


Ślub na łonie natury to bardzo romantyczny pomysł, gwarantujący niesamowite przeżycia. Zapewne wiele par marzy o ceremonii w ogrodzie, nad jeziorem czy na plaży. Jednak często może okazać się, że jest to przeprawa nie do przebycia. Problemem mogą okazać się urzędnicy, księża, a nawet pogoda. Ale jak to się mówi, dla chcącego nic trudnego 🙂 Nie jest powiedziane, że w Polsce nie można zorganizować takiego typu ceremonii. Wystarczy spojrzeć na statystyki by dowiedzieć się, że śluby na łonie natury nie są już odległymi marzeniami o niezapomnianym weselu, a stają się rzeczywistością.


Wesela tematyczne


 Moda na tego typu wesela pojawiła się w Polsce kilka lat temu. Jednak do dziś dosyć mało par decyduje się na wesela z motywem przewodnim. A szkoda, ponieważ takie wesela nigdy nie są monotonne, niosą za sobą dużo zabawy i na długo zapadają w pamięci. Decydując się na wesele tematyczne, czy to będzie wesele na styl amerykański czy orientalny, warto zadbać o odpowiednią oprawę dekoracyjną, muzyczną oraz o odpowiedni strój Państwa Młodych oraz gości weselnych. Alternatywą dla wesela z motywem przewodnim, może być wprowadzenie tylko paru akcentów tematycznych np. do menu weselnego czy dekoracji.


Pokaz tańca


 Pierwszy taniec zazwyczaj kojarzy się z wolną, monotonna piosenką. Co zrobić, żeby tak nie było? Wystarczy wybrać klika piosenek, połączyć ich fragmenty i ułożyć układ taneczny 🙂 Będzie to wspaniała zabawa zarówno dla nowożeńców, jak i gości!


Karaoke bądź śpiewniki weselne


Gdy zespół muzyczny ma przerwę, idealnym pomysłem jest zorganizowanie karaoke dla gości bądź przygotowanie śpiewników ze znanymi przyśpiewkami i piosenkami. Bo przecież na weselu chodzi o dobrą zabawę 🙂


Pokaz barmański


 Coraz więcej jest firm oferujących różne atrakcje weselne, w tym pokaz barmański. Takie widowisko zapewne zrobi duże wrażenie na gościach weselnych, a przy tym będą oni mogli spróbować różnych drinków 🙂


Pokaz fajerwerek


Ta atrakcja przygotowana jest dla osób, które nie przepadają za tradycyjnymi oczepinami. Pokaz sztucznych ogni ma miejsce zazwyczaj o północy.


Bańki mydlane


Kolejną atrakcją mogą być bańki mydlane. Można je puszczać przed kościołem – zamiast sypania ryżu, przy składaniu życzeń lub podczas pierwszego tańca. Jest to dosyć tania atrakcja na ślub, ponieważ wystarczy kupić bądź wypożyczyć maszynę do robienia baniek mydlanych.

Zachęcamy do dzielenia się z nami Waszymi pomysłami na niezapomniane wesele 🙂

Zespół Dekoracje4u.pl


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Ta firma zajęła się wszystkimi atrakcjami na moim weselu. Wszystko wypadło tak jak sobie wymarzyłam, a nawet jeszcze lepiej. Balon strzelający był niesamowity, a o fontannie czekoladowej powiem, że cieszyła się dużym wzięciem… ;)

Karolina S.

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi