Jak wygląda przebieg współpracy

Poniżej zapoznacie się Państwo z przebiegiem współpracy z naszą firmą dekoracyjną. Zapraszamy do lektury, a na pozostałe pytania odsyłamy na nasze numery telefonów, bądź email.

  • Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami i macie jakieś wątpliwości to zapraszam do kontaktu z nami. Warto zadzwonić lub umówić się e-mailowo na spotkanie (więcej informacji jak to zrobić w zakładce kontakt - tam znajdziesz wszystko).
  • Po ustaleniu terminu, na pierwszym spotkaniu otrzymają Państwo całą nasza ofertę jaką dysponujemy do zapoznania się indywidualnego i oczywiście ustalamy ewentualne propozycje lub zmiany, można również z nami negocjować ceny. Na koniec ustalamy ostateczną wersję.
  • Kolejny etap to wstępny kosztorys z zakresu prac jakie były uzgodnione wcześniej, otrzymują Państwo na e-maila lub na papierze w zależności jak było ustalone wcześniej.
  • Po załatwieniu papierkowych spraw możemy kontaktować się dowolna drogą w zależności jak wygodnie dla Państwa, my dostosujemy się dla Was.
  • Jeden z przyjemniejszych etapów to wpłacenie zaliczki i wstępne podpisanie umowy. Zaliczkę wpłacamy 30% ustalonego budżetu co automatycznie powoduje rezerwację ustalonego wcześniej terminu.
  • Ewentualne zmiany czy ustalenia wynikające z dalszej współpracy ustalamy drogą elektroniczną e-mail bo warto mieć wszystko napisane czarne na białym.
  • Ostatecznie w danym terminie zostaje wykonane - zrealizowane zamówienie i określony zakres prac jakie mamy wykonać.
  • Po realizacji i po terminie jaki był ustalony rozliczamy się z całkowitego zamówienia. Chyba że powstały ewentualne zniszczenia z Państwa strony to zostaje naliczona opłata według wcześniej podpisanej umowy (zdarza się raz na 100 przyjęć).
Jeśli nurtuję Ciebie jakieś pytanie - śmiało napisz do nas lub zadzwoń. Dla przypomnienia nasz numer telefonu w celu nawiązania kontaktu to 663869978.

Kategoria: Ogólna
Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi