Pluszcz Fotografia ślubna i okolicznościowa

Opis działalności


Każda fotografia zatrzymuje niepowtarzalny fragment rzeczywistości, kawałek historii. Niezwykle istotne jest, aby fotograf znalazł się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie, aby pozwolić matrycy aparatu zarejestrować najważniejsze obrazy chwili, która istnieje tylko raz i więcej się nie powtórzy. Zdaję sobie sprawę, że to niesłychanie odpowiedzialne zadanie. W pracy łączę tę wiedzę z profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia, wspierając się przy tym najnowszymi osiągnięciami techniki fotograficznej.
Firma powstała jesienią 2011 roku. Opiera się jednak na przeszło 10-letniej pasji fotograficznej. Wykonam dla Ciebie wyczerpujący reportaż z wydarzeń, rejestrując to, co najważniejsze i wiele niuansów, drobnych szczegółów, gestów, spojrzeń.
Każde zdjęcie, które trafi do Twoich rąk, jest poddane profesjonalnej obróbce. Otrzymasz do rąk pakiet kilkuset zdjęć, które pozwolą zachować najważniejsze chwile dla Ciebie, Twoich dzieci i wnuków.

Przykładowe zdjęcia


Dane kontaktowe


Strona internetowa: http://pluszcz.pl
E-mail: kontakt@web-dipper.pl
Tel.: 660 180 700
Adres: Al. T. Rejtana 24/50, 35-310 Rzeszów


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Razem z narzeczoną szukaliśmy dobrej firmy, która zajmie się wystrojem oraz atrakcjami na naszym weselu. Oczywiście, na dekoracjach zależało bardziej narzeczonej, a teraz już żonie. Obydwoje jesteśmy zadowoleni!

Krystian i Marysia

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi