Zbiórka charytatywna dla Szymka

1 lipca 2012 roku aktywnie uczestniczyliśmy w zbiórce funduszy dla 6-ścio letniego Szymusia. Zbiórka odbyła się przy Ośrodku Kultury w Głuchowie k. Łańcuta przy okazji “Weekendu z rodziną”. Na ten cel przygotowaliśmy kwiaty i zwierzęta zrobione z balonów, aby oferować je przybywającym ludziom za wolne datki. Wszystkie zebrane pieniądze przekazaliśmy na ten szczytny cel. I nie mogło stać się inaczej. Nie możemy przechodzić obojętnie wobec choroby. Szymek jest chory na nowotwór, a jego wiek jeszcze bardziej każe się zatrzymać i pomóc. Mimo wszystko, ten chłopiec promieniuje radością i mamy nadzieje, że tak będzie zawsze. Pozdrawiamy Szymka, jego rodzinę i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymamy kciuki!


Kategoria: Ogólna
Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Ta firma zajęła się wszystkimi atrakcjami na moim weselu. Wszystko wypadło tak jak sobie wymarzyłam, a nawet jeszcze lepiej. Balon strzelający był niesamowity, a o fontannie czekoladowej powiem, że cieszyła się dużym wzięciem… ;)

Karolina S.

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami


Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi