PiotrKos Film Studio

Opis działalności


Wszyscy marzą, by Najszczęśliwsze Dni trwały jak najdłużej. Dla mnie realizacja tego marzenia stała się pasją. Bo z pasją jestem gotów towarzyszyć w najpiękniejszych chwilach Waszego życia. Dostrzegam i utrwalam drobiazgi, które mogą umknąć uwadze, a które składają się na Ten dzień.

Oferuję kompleksową obsługę uroczystości ślubnych w zakresie wideofilmowania jak i w zakresie fotografi współpracując z profesjonalistami w tej branży. Będę Wam dyskretnie towarzyszyć w ciągu całego Szczęśliwego Dnia, od momentu przygotowań, błogosławieństwa poprzez plener, ceremonię zaślubin, zabawę weselną aż po późne godziny nocne.

Z każdym kolejnym zleceniem dążę do jeszcze lepszego efektu końcowego. Widok klienta który jest zadowolony z tego co ogląda sprawia mi wiele przyjemności i satysfakcji że zrobiłem coś co zostanie w pamięci na wiele lat.

Dane kontaktowe


Strona internetowa: http://wideo-filmowanie.eu
E-mail: pktv@wideo-filmowanie.eu
Tel. 507 171 586 lub 721 797 408
Adres: ul. Parkowa 3 lok. 17, 37-310 Nowa Sarzyna


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Współpraca przebiegła pomyślnie. Tym bardziej miło jest mi wystawić pozytywną opinię. Polecam wypróbowaną firmę.

Kasia Leszczyńska

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami


Copyright 2019 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi