PiotrKos Film Studio

Opis działalności


Wszyscy marzą, by Najszczęśliwsze Dni trwały jak najdłużej. Dla mnie realizacja tego marzenia stała się pasją. Bo z pasją jestem gotów towarzyszyć w najpiękniejszych chwilach Waszego życia. Dostrzegam i utrwalam drobiazgi, które mogą umknąć uwadze, a które składają się na Ten dzień.

Oferuję kompleksową obsługę uroczystości ślubnych w zakresie wideofilmowania jak i w zakresie fotografi współpracując z profesjonalistami w tej branży. Będę Wam dyskretnie towarzyszyć w ciągu całego Szczęśliwego Dnia, od momentu przygotowań, błogosławieństwa poprzez plener, ceremonię zaślubin, zabawę weselną aż po późne godziny nocne.

Z każdym kolejnym zleceniem dążę do jeszcze lepszego efektu końcowego. Widok klienta który jest zadowolony z tego co ogląda sprawia mi wiele przyjemności i satysfakcji że zrobiłem coś co zostanie w pamięci na wiele lat.

Dane kontaktowe


Strona internetowa: http://wideo-filmowanie.eu
E-mail: pktv@wideo-filmowanie.eu
Tel. 507 171 586 lub 721 797 408
Adres: ul. Parkowa 3 lok. 17, 37-310 Nowa Sarzyna


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Dekoracje4u. Jest to profesjonalna firma ze świeżym podejściem do dekoracji. I właśnie o to nam chodziło. Pozdrawiamy

Janek i Andżela

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi