Zespoł muzyczny POWER

Opis działalności


Jesteśmy 4 – osobową grupą profesjonalnych muzyków. Oferujemy oprawę muzyczną na weselach, studniówkach, eventach, koncertach i wielu innych imprezach.
GRAMY WYŁĄCZNIE NA ŻYWO
Zespół powstal w 2008r. Wcześniej każdy z nas działał w innych zespołach, co łącznie w chwili obecnej daje każdemu ok. 11 – letnie doświadczenie sceniczne. W repertuarze mamy ok. 300 utworów, który na bierząco poszerzamy aby sprostać wymaganiom klientów. Znajdują sie w nim zarówno najnowsze przeboje jak i starsze hity poprzednich lat. W/w uzupełnia muzyka biesiadna. Nasze instrumentarium to: akordeon guzikowy, instrumenty klawiszowe, saksofon altowy, saksofon tenorowy, klarnet, gitara elektryczna, gitara akustyczna, bęben marszowy ( który wykorzystujemy w trakcie przygrywania Młodej Parze w domach ) Repertuar dobieramy zawsze w trakcie przyjęcia bezpośrednio tak, aby trafić w gusta bawiących się gości..

Przykładowe zdjęcia


Dane kontaktowe


Strona internetowa: http://www.power.org.pl
E-mail: power@power.org.pl
Tel. 512 174 878


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Warto skorzystać z usług Dekoracje4u. Przekonałam się o tym przy organizowaniu imprezy firmowej. Cieszę się, że mogę wystawić pozytywną opinię.

Magdalena Sieradzka

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi