Zespoł muzyczny POWER

Opis działalności


Jesteśmy 4 – osobową grupą profesjonalnych muzyków. Oferujemy oprawę muzyczną na weselach, studniówkach, eventach, koncertach i wielu innych imprezach.
GRAMY WYŁĄCZNIE NA ŻYWO
Zespół powstal w 2008r. Wcześniej każdy z nas działał w innych zespołach, co łącznie w chwili obecnej daje każdemu ok. 11 – letnie doświadczenie sceniczne. W repertuarze mamy ok. 300 utworów, który na bierząco poszerzamy aby sprostać wymaganiom klientów. Znajdują sie w nim zarówno najnowsze przeboje jak i starsze hity poprzednich lat. W/w uzupełnia muzyka biesiadna. Nasze instrumentarium to: akordeon guzikowy, instrumenty klawiszowe, saksofon altowy, saksofon tenorowy, klarnet, gitara elektryczna, gitara akustyczna, bęben marszowy ( który wykorzystujemy w trakcie przygrywania Młodej Parze w domach ) Repertuar dobieramy zawsze w trakcie przyjęcia bezpośrednio tak, aby trafić w gusta bawiących się gości..

Przykładowe zdjęcia


Dane kontaktowe


Strona internetowa: http://www.power.org.pl
E-mail: power@power.org.pl
Tel. 512 174 878


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Mój narzeczony z zachwyceniem opowiadał o fontannie czekoladowej i wybuchowym balonie. Nie byłam tak bardzo przekonana do tych atrakcji, jednak teraz nie zrobiłabym inaczej. Cieszę się, że mój teraźniejszy mąż potrafi tak dobrze wybrać.

Gośka

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2018 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi