Zespół muzyczny COOL-BAND

Opis działalności


Zespół COOL BAND to młody, ale dynamiczny i profesjonalny zespół muzyczny.
Jeżeli interesuje Państwa muzyka wykonywana w 100% na żywo, wysoka jakość usługi i dźwięku, a także miła i sympatyczna ekipa, nasz zespół jest dla WAS !!!
Oprócz wesel, nasza usługa dotyczy także: dancing’ów, imprez firmowych, koncertów, festynów, imprez tanecznych, studniówek, event'ów, balów sylwestrowych, karnawałowych i innych imprez okolicznościowych.
Mamy do zaprezentowania szeroki repertuar utworów składający się z przebojów lat 60-tych, 70-tych, niezapomnianych lat 80-tych, przebojowych lat 90-tych, oraz hitów z XXI w. i najnowszych utworów z list przebojów. Wykonujemy również utwory z szeroko rozumianej polskiej muzyki ludowej i rozrywkowej, jak również standardowe gatunki muzyczne (walc, tango, samba, polka, itp.). W naszym repertuarze nie brakuje także znanych i lubianych zagranicznych przebojów (gramy piosenki wykonywane w językach: angielskim, portugalskim, francuskim, rosyjskim i włoskim). Ponadto, cały czas aktualizujemy i poszerzamy nasz repertuar.
W całości prowadzimy każdą imprezę (konferansjerka, zabawy). Istnieje również możliwość prowadzenia imprezy w języku angielskim.
Jest też wśród nas profesjonalny DJ. Na specjalne życzenie istnieje możliwość urozmaicenia obsługi imprezy okolicznościowej o tę usługę.
Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, co powoduje, że impreza okolicznościowa, która jest przez nas prowadzona, brzmi bardzo profesjonalnie i przykuwa niejedno oko:)
Zespół odbywa próby w okolicach Rymanowa, jednak oferujemy swoje usługi na terenie całego województwa podkarpackiego i nie tylko!
Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa opinie i sugestie, gdyż tylko wspólnie dopracowany projekt daje gwarancję obopólnej satysfakcji.

Skład zespołu:
Asia - śpiew, syntezator dęty
Łukasz - gitara elektryczna, śpiew, konferansjerka
Łukasz - gitara basowa, śpiew, konferansjerka
Piotr - klawisze, akordeon
Sławek - perkusja, akordeon

Więcej szczegółowych informacji mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.

Przykładowe zdjęcia


Dane kontaktowe


Strona internetowa: http://www.cool-band.pl
Tel.: 502 368 926


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Współpraca przebiegła pomyślnie. Tym bardziej miło jest mi wystawić pozytywną opinię. Polecam wypróbowaną firmę.

Kasia Leszczyńska

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi