Fontanny czekoladowe na imprezy weselne i firmowe

Opis działalności


Strumień rozkoszy, to w skrócie fontanna czekoladowa, oferowana przez naszą firmę!
Czekoladowe fontanny zawsze wzbudzają szerokie zainteresowanie. I nie jest to wcale dziwna rzecz. Czekoladoholików w naszym społeczeństwie nie brakuje, a więc czemu nie przychylić im odrobiny nieba na Waszej uroczystości? Dodatkowo apetyt pobudzają mięsiste, zdrowe i wyśmienite owoce lub inne smakołyki. Płynąca czekolada nie tylko smakuje, ona przede wszystkim wygląda! Taki widok nie zdarza się na co dzień i jest wart zachodu. Mało mówić o tym, że strumień płynnej czekolady leje się aż miło, fontanna stoi na podświetlonym podeście, co dodaje niesamowitego uroku całej atrakcji. Niech goście weselni za każdym razem, kiedy będą mieli w ustach czekoladę, przypomną sobie miłe chwile, spędzone w Waszym dniu!
Nasze cacko obsługuje do 120 osób, jednak nie straszne mu wyzwania, także nie ma problemu z obsługą większej imprezy. Czekoladę zawsze można dołożyć, tak, aby strumień był niewyczerpany. Jakość i pochodzenie czekolady mówią same za siebie. Wykorzystujemy tylko najlepszą belgijską czekoladę, znaną na całym świecie jako towar prima sort!

Dane kontaktowe

Strona internetowa: http://www.inspiracje-weselne.pl
E-mail: biuro@inspiracje-weselne.pl
Tel.: 663 869 978
Adres: Inspiracje-Weselne.pl


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Mój narzeczony z zachwyceniem opowiadał o fontannie czekoladowej i wybuchowym balonie. Nie byłam tak bardzo przekonana do tych atrakcji, jednak teraz nie zrobiłabym inaczej. Cieszę się, że mój teraźniejszy mąż potrafi tak dobrze wybrać.

Gośka

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami


Copyright 2019 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi