Trojnar Studio Photography

Opis działalności


„Życie nie jest mierzone liczbą oddechów, ale momentami,
które zapierają nasz dech w piersiach.”

Fotografia ślubna jest okazją, aby uchwycić blask pary w miłości, oczywistą dumę rodziców, i entuzjazm dzieci, które tańczą bez opieki.
Nie ma większej radości niż sztuka utrwalania miłość, śmiechu i łez szczęścia ogarniających w dniu ślubu. Aby móc uchwycić i zachować te chwile pracuję z namiętnością i uczuciem. Biorę tą odpowiedzialność bardzo poważnie, zawsze podejmując wyzwania oraz wszelkie możliwości, aby ewoluować tę sztukę.
Kreatywne, wszech obecne i wyraziste jest w moich obrazach to, co zdjęcia ślubne powinny przedstawiać. Stworzone z natchnionej wizji chwili, aby uchwycić emocje dnia.
Chcesz ten dzień pamiętać! Pozwól mi w tym Ci pomoc.
Praca, którą robię jest napędzana przez potrzeby moich klientów. Tak, jestem artystą, ale bez moich klientów, moja sztuka nie będzie się rozwijać. Kiedy powierzasz mi zadanie utrwalenia jednego z najważniejszych dni w życiu, chcę Wam pokazać moje uznanie, podkreślając i uwieczniając wasze szczęście. Moja żelazna zasada to szacunek i dane słowo.
Wykreowałem mój wizerunek wokół trzech elementów: terminową obsługę klienta, pomoc i minimalny stres. Moje zadanie to fotografować, bawić i cieszyć się tym co robię.
Nauczyłem się, że wspólne spędzanie czasu lub zwykła rozmowa telefoniczna przed dniem ślubu jest bardzo ważna. Poznawanie się nawzajem sprawi, ze klienci są mi bliżsi i zrelaksowani przed obiektywem, to pomaga mi w odgadnięciu, jakie są ich potrzeby. Takie zbliżenie się do klienta jest korzystne w zrobieniu wspaniałych zdjęć i zminimalizowania nerwów w miarę zbliżania się daty ślubu.
Będąc fotografem oznacza, że ​​nasi klienci przychodzą do nas aby ich utrwalić w pamięci na lata!

Przykładowe zdjęcia


Dane kontaktowe


Strona internetowa: http://www.trojnar.com
Facebook: Trojnar Studio Photography
E-mail: pt@trojnar.com
Tel.: 666 668 050


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Bardzo cenię sobie Dekoracje4u.pl Jest to firma, która z pełnym profesjonalizmem podchodzi do zleceń.

Piotrek Szwargon

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi