Paznokcie na Ślub - Pytania i Odpowiedzi

W tym pięknym dniu również sporą uwagę warto poświęcić paznokciom. Już odeszły w niepamięć czasy gdy przyklejało się plastikowe paznokcie kupione w kiosku, nie był to ciekawy i pożądany efekt ale tak się robiło. Teraz są czasy kosmetyczek czy stylistek paznokci więc warto zarezerwować sobie czas u specjalisty i na prawdę zrobić ciekawą stylizację na paznokcie. Panna Młoda która jest obdarzona kształtna i równa płytką paznokcia może pozwolić sobie na zwykła malowanie bez zbędnych ingerencji. Zwykłe malowanie dobrze jest wykonać dzień przed ślubem - problem z wyschnięciem lakieru. Manicure zrobiony profesjonalnymi preparatami i dokładnie wysuszony trzyma się średnio 4-7 dni.
Paniom które maja problemy z paznokciami np. krótkie, nie równa płytka, polecamy stylizację metodą żelową albo akrylową.
Tymi metodami można się juz bawić dowolnie, kolorystyka i różne wzory mogą nam zawrócić w głowie. Można zatapiać różne zdobienia w żelu, lub zrobić czysty i perfekcyjny frencz. Wszystko zależy od upodobań klientek. Poza standardowym manicure panowie najczęściej korzystają z kąpieli parafinowej dłoni by wygładzić je i nawilżyć.

Kilka najczęściej zadawanych pytań przez panny młode:

1. Kiedy zarezerwować termin?
Termin rezerwujemy najlepiej już 3-4 miesiące wcześniej, ale warto również wybrać się wcześniej do kosmetyczki lub stylistki paznokci i wypróbować malowanie aby zobaczyć jaki będzie efekt

2. Kiedy najlepiej wykonać zdobienie paznokci?
Gdy chcemy zrobić zwykłe manicure - wystarczy dzień wcześniej, gdy interesuje nas metoda żelowa lub akrylowa można wykonać ją 1-3 dni wcześniej przed ślubem

3. Jak długo trwa ta usługa i ile kosztuje
Manicure ze zwykłym malowaniem francuskim i zdobienie trwa około 50 minut. Średnia cena w naszych rejonach to około 30-50zł. Przedłużanie paznokci żelem lub akrylem na tipsach lub szablonach, ze zdobieniem to wszystko trwa do 2 godzin, ceny wahają się od 50 zł nawet do 120 zł. Cena często sugeruje umiejętności stylistki oraz jakość materiałów, na których pracuje.

4. Jak długo trzymają się paznokcie?
Zwykłe malowanie od 4-7 dni, żele/akryl trzyma się w zależności od wzrostu paznokci około 3-5 tygodni do następnego uzupełnienia lub ściągnięcia.

5. Czy żel/akryl niszczy paznokcie?
Prawidłowo założony i ściągnięty przez fachowca materiał nie niszczy paznokci aż w takim stopniu.

6. Co jest lepsze żel czy akryl?
Żel jest pochodną akrylu, nie jest ani lepszy, ani gorszy - jest po prostu inny. Materiał należy dobierać pod kątem płytki paznokciowej. Doświadczone stylistki pracujące obydwoma metodami potrafią wykonać paznokcie tak, by były nie do odróżnienia.

7. Co robić gdy paznokieć się złamie?
Awaria zawsze może się zdarzyć, jednak prawidłowo zrobiony żelem czy akrylem paznokieć nie złamie się. Paznokieć naturalny, który się złamał zawsze można podreperować - przedłużyć.


Kategoria: Ogólna
Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi