Orli Rabat – rabaty dla studentów

PROGRAM ZAWIESIŁ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

To specjalnie dla Ciebie dołączyliśmy do super programu zniżkowego, jakim jest „Orli Rabat – rabaty z jajem!” Jest to jedyny w swoim rodzaju program, który skupia w sobie wiele przedsiębiorstw chętnych pomóc studentom w uzyskaniu zniżek na wiele artykułów oraz usług. Jeżeli zaopatrzysz się w kartę akcji, możesz korzystać ze zniżek w wielu punktach w Rzeszowie, Łańcucie czy Przeworsku, ale również w innych rejonach Polski.

Co najlepsze, możesz korzystać również ze zniżek w naszej firmie! Tylko z kartą Orli Rabat wydajesz mniej na jedzenie, edukacje, rozrywkę, transport, usługi dekoratorskie, fontanny czekoladowe i wiele innych. Wyrobienie karty jest kosztem znikomym, który pozwala na korzystanie ze wszystkich punktów wymienionych w liście firm, partycypujących w tym przedsięwzięciu. Już teraz leć po kartę Orli Rabat – karta z jajem! i ciesz się zniżkowymi zakupami. Rząd nie da Ci zniżki, zrobimy to my! Należy Ci się Studencie!

Strona www: http://www.orlirabat.pl
Fan Page Facebook: http://www.facebook.com/OrliRabat

Nasze zniżki znajdują się na podstronach Dekoracje4u i Inspiracje Weselne.pl
Warunkiem koniecznym jest zgłoszenie o posiadanej karcie OrliRabat przed podpisywaniem umowy na usługi dekoratorskie lub wynajem fontanny czekoladowej.


Kategoria: Partnerzy / Promocje
Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Nasza firma wiele lat już organizuje różne eventy, jednak pierwszy raz natrafiliśmy na tak rzetelną firmę. Polecam!!

Tomasz

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami


Copyright 2019 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi