Orli Rabat - rabaty dla studentów

PROGRAM ZAWIESIŁ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

To specjalnie dla Ciebie dołączyliśmy do super programu zniżkowego, jakim jest „Orli Rabat - rabaty z jajem!” Jest to jedyny w swoim rodzaju program, który skupia w sobie wiele przedsiębiorstw chętnych pomóc studentom w uzyskaniu zniżek na wiele artykułów oraz usług. Jeżeli zaopatrzysz się w kartę akcji, możesz korzystać ze zniżek w wielu punktach w Rzeszowie, Łańcucie czy Przeworsku, ale również w innych rejonach Polski.

Co najlepsze, możesz korzystać również ze zniżek w naszej firmie! Tylko z kartą Orli Rabat wydajesz mniej na jedzenie, edukacje, rozrywkę, transport, usługi dekoratorskie, fontanny czekoladowe i wiele innych. Wyrobienie karty jest kosztem znikomym, który pozwala na korzystanie ze wszystkich punktów wymienionych w liście firm, partycypujących w tym przedsięwzięciu. Już teraz leć po kartę Orli Rabat - karta z jajem! i ciesz się zniżkowymi zakupami. Rząd nie da Ci zniżki, zrobimy to my! Należy Ci się Studencie!

Strona www: http://www.orlirabat.pl
Fan Page Facebook: http://www.facebook.com/OrliRabat

Nasze zniżki znajdują się na podstronach Dekoracje4u i Inspiracje Weselne.pl
Warunkiem koniecznym jest zgłoszenie o posiadanej karcie OrliRabat przed podpisywaniem umowy na usługi dekoratorskie lub wynajem fontanny czekoladowej.


Kategoria: Partnerzy / Promocje
Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi