Fontanna ketchupowa - impreza w stylu McDonald’s i nie tylko!

Fontanna czekoladowa, alkoholowa, a nawet serowa zaczynają królować na polskich weselach oraz innych uroczystościach. Coraz bardziej zaczynamy upodabniać się do Stanów Zjednoczonych, czy innych zachodnich krajów, gdzie takie atrakcje i dodatki są już na porządku dziennym. Wesela tematyczne są jeszcze w fazie początkowej w naszym kraju, jednak są na tyle ciekawą opcją, że coraz więcej osób poważnie zastanawia się nad takim rozwiązaniem swojej imprezy. Tematem przewodnim wesela mógłby być znany wszystkim bardzo dobrze McDonalds. Byłoby to na pewno ciekawe rozwiązanie, dodatkowo uświetnione fontanną ketchupową. Tak jest, fontanna ketchupowa to nowość na rynkach światowych. Jest to bardzo fajne rozwiązanie, które pomoże nam w zorganizowaniu super imprezy. Fontanna keczupowa będzie wyśmienitym dodatkiem do frytek, paluszków, krakersów i innych słonych przekąsek na ciepło i zimno. Prawdziwy ketchup, ze świeżych soczystych pomidorów, w dwóch smakach do wyboru: łagodnym lub pikatnym to prawdziwa uczta dla wielbicieli McDonald’s, ale i zwykłych frytek czy czegokolwiek do schrupania.


Kategoria: Ogólna
Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Mój narzeczony z zachwyceniem opowiadał o fontannie czekoladowej i wybuchowym balonie. Nie byłam tak bardzo przekonana do tych atrakcji, jednak teraz nie zrobiłabym inaczej. Cieszę się, że mój teraźniejszy mąż potrafi tak dobrze wybrać.

Gośka

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi