Najnowsze trendy mody ślubnej 2013

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu każdej pary. Panna Młoda chciała by to był dzień idealny i perfekcyjny i najlepiej aby nie odbiegał od trendów panujących w danym roku. Kilka porad co będzie modne w roku 2013 może pomoże dobrać ciekawą i nietypową dekoracje.

Jaki kolor modny:
Kolory na pewno w szczególności te pastelowe, delikatne, zmysłowe: miętowy, jasny zieleń, brudny róż, beż, delikatny brąz, brzoskwinia, delikatny róż, zgaszony fiolet.

Pewnie balony: Balony nadają ciekawego uroku i nie są obciachowe czy pospolite, balony z helem to ciekawe połączenie z całą dekoracją. Balony w jednej tonacji i nie tylko z helem ale również w innych połączeniach.

Lampiony: Co raz częściej spotykamy na weselach dekoracje wykonane z lampionów papierowych i to jednokolorowych i te w innych delikatnych odcieniach. Lampiony powieszone pod sufitem czy delikatnie kołyszące się na wietrze.

Czy naszyjniki: Oczywiście naszyjniki teraz to podstawa i to najlepiej żeby były grube i widoczne, to nie tylko moda sugerowana na wesele czy ślub. Nosić je można na co dzień. Młoda powinna mieć piękny i widoczny naszyjnik nie koniecznie z pereł - kto co lubi.

Zwiewne wstążeczki: Na pewno będzie zwiewnie, kolorowa i delikatnie, można wykorzystać wstążeczki nie tylko jako ścianka za Parą Młodą, ale również jako dekoracja sali czy dekoracja bufetu ze smakołykami. Na wietrze wstążeczki delikatnie się kołyszą.

Elementy z drewna, kora: Powracamy kolejny raz do ekologii i drewno. Elementy z gałązkami, kora czy nawet pień. Ciekawe połączenie i nietypowa dekoracja z gałązkami.

Oczywiście dekoracja świetlna: Jak najbardziej światełka i przeróżne elementy związane z efektami świetlnymi. Ciekawa dekoracja w różnych połączeniach świetlnych.

Jak najbardziej styl retro i wspaniałe koronki: Stylizacja koronkowa jak najbardziej, bardzo modna i delikatna. Wspaniały dodatek do wykończenia dekoracji. I dodatkowo wydelikatni naszą dekorację i zmysłowo podkreśli akcent wesela.

Kwiat lawendy: Nietypowy kwiat może być wykorzystywany coraz częściej w bukietach ślubnych lub w dodatkach dekoracyjnych. Delikatne i pięknie pachną ciekawe połączenie z dekoracją. Oczywiście przewidziane również inne połączenia kwiatowe.


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi