Zespół na wesele SELENIT Łańcut

Opis działalności


Jesteśmy wspaniałą grupą sześcioosobową, których połączyła pasja do muzyki. Działamy juz od 1996 roku i wszystkie utwory które mamy przyjemność dla Państwa grać wykonywane są na żywo. Gramy na takich instrumentach jak: perkusja, gitara basowa, gitara solowa, klawisze, saksofon oraz mamy piękną wokalistkę. Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy muzyczne ( wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe itp.) na terenie woj. podkarpackiego, a także woj. ościennych.
Nasza muzyka w swoim repertuarze posiada kilkaset utworów od lat 60-70, aż po największe obecnie przeboje muzyczne lat 90. Każdy znajdzie coś dla siebie. Staramy się aby wszyscy byli zadowoleni i aby zabawa była do białego rana.

Przykładowe zdjęcia


Dane kontaktowe


Strona internetowa: http://www.zespol-selenit.pl
Facebook: Zespół SELENIT
E-mail: zespolselenit@gmail.com
Tel.: Piotrek – 604 907 662, Tomek – 692 435 081, Andrzej – 888 630 352
Adres: Łańcut


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Ta firma zajęła się wszystkimi atrakcjami na moim weselu. Wszystko wypadło tak jak sobie wymarzyłam, a nawet jeszcze lepiej. Balon strzelający był niesamowity, a o fontannie czekoladowej powiem, że cieszyła się dużym wzięciem… ;)

Karolina S.

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2018 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi