MIA-ARTO zaproszenia, kartki okolicznościowe

Opis działalności


Mia-Arto to zaproszenia, dodatki ślubne i kartki okolicznościowe. Wszystko na indywidualne zamówienie i wszystko ręcznie robione! Dzięki temu nabierają niepowtarzalnego, osobistego charakteru.
Planujesz ślub i potrzebujesz wyjątkowych zaproszeń? To idealne miejsce dla Ciebie. MIA-ARTO oferuje ogromny wybór zaproszeń oraz dodatków ślubnych takich jak winietki na stół, zawieszki na alkohol, menu weselne, upominki dla gości, opakowania na ciasto weselne dla gości, Księgi Gości, a nawet śpiewniki weselne.
U mnie możesz liczyć na fachowe doradztwo w doborze tekstów, cytatów, wierszyków i czcionek, aby sprostać najróżniejszym wymaganiom.
Moje produkty na pewno wprawią w zachwyt Twoich gości i będą ozdobą Twojego wesela.
W ofercie również zaproszenia na Komunię, Chrzest, urodziny i inne okazje.
A może jesteś zaproszony na wesele? Albo chcesz podarować bliskiej Ci osobie coś wyjątkowego na specjalną okazję? Taka kartka na pewno sprawi wiele radości i nie zostanie „rzucona w kąt”.

Przykładowe zdjęcia


Dane kontaktowe


Strona internetowa: http://www.mia-arto.pl / FaceBook
MIA-ARTO Wioletta Firlit
RZESZÓW
Tel. 501 195 431
e-mail: mia.arto@gmail.com


Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Mój narzeczony z zachwyceniem opowiadał o fontannie czekoladowej i wybuchowym balonie. Nie byłam tak bardzo przekonana do tych atrakcji, jednak teraz nie zrobiłabym inaczej. Cieszę się, że mój teraźniejszy mąż potrafi tak dobrze wybrać.

Gośka

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi