VIII edycja Podkarpackich Targów Ślubnych „Wedding Live” za nami z wyróżnieniem!

Teraz czas na krótkie podsumowanie. Drugie z rzędu rzeszowskie targi ślubne dla naszej firmy były niezwykle radosne i budujące. Cieszymy się, że mogliśmy gościć u siebie wielu odwiedzających. Dziękujemy Wam Kochani za przybycie i zainteresowanie naszą ofertą! Spośród wielu wspaniałych wystawców (ponad 100!) zostaliśmy zauważeni i docenieni wyróżnieniem, które przyznane zostało przez organizatorów, czyli firmę MTR z Rzeszowa.

wyroznienie_550
Mianowicie, wyróżnienie za otwartość na klienta i atrakcyjną ofertę dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb zostało przyznane właśnie nam. Dziękujemy jeszcze raz organizatorom VIII edycji Podkarpackich Targów Ślubnych „Wedding Live”. Cieszy nas, że nasze zaangażowanie oraz praca, bez której nie moglibyśmy świętować takiego sukcesu, się opłaciła.

Dziękujemy, Zespół Dekoracje4u.pl i RedSky Studio Filmowe.

Film udostępniony dzięki RedSky Studio Filmowe.

redsky


Kategoria: Promujemy się
Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Razem z narzeczoną szukaliśmy dobrej firmy, która zajmie się wystrojem oraz atrakcjami na naszym weselu. Oczywiście, na dekoracjach zależało bardziej narzeczonej, a teraz już żonie. Obydwoje jesteśmy zadowoleni!

Krystian i Marysia

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami


Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi