Projektor GOBO/ Projektor logo

Nowość w naszej ofercie! Drodzy Państwo, pragniemy przedstawić bardzo ciekawy sposób na dopełnienie dekoracji imprezy okolicznościowej. Będzie to szczególnie fajne dopełnienie do dekoracji światłem. Jeśli nasza sala, gdzie odbywać się będzie impreza ma słabe oświetlenie, bardzo ciekawym rozwiązaniem będzie zastosowanie różnych reflektorów, które dodadzą niesamowitego uroku wystrojowi. Oprócz zwykłych reflektorów par LED, do zaoferowania mamy Państwu projektor GOBO, lub inaczej zwany projektor LOGO. Jest to reflektor, który ma za zadanie wyświetlić konkretny napis. Mogą być to na przykład inicjały pary młodej, czy też logo firmy, która organizuje imprezę okolicznościową lub event. Projektor GOBO wyświetla napisy, grafikę lub obrazki. Można ustawić sobie dowolny wzór, aby wyświetlić na ścianie, suficie, czy też podłodze. Warto zastanowić się nad takim ciekawym rozwiązaniem. Na pewno będzie to całkiem inna atrakcja. Projektor LOGO może być stosowany praktycznie na każdą okazję. Na pewno bardzo ciekawe zastosowanie łączy się z weselem, studniówką, balem sylwestrowym. Również imprezy firmowe, które organizowane są z okazji różnych rocznic, czy też otwarcia nowych punktów sprzedaży, itp. mogą pokusić się o takie ciekawe rozwiązanie na wyświetlenie różnych informacji. Również takich, z jakiej okazji organizowane jest całe przyjęcie, na którym bawią się nasi goście. Projektor GOBO dostępny jest do wypożyczenia w naszej wypożyczalni. Zaglądnij i zobacz co jeszcze możesz wypożyczyć i co przyda Ci się na imprezę, którą organizujesz.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Możemy wykonać każde logo które jest się w stanie zmieścić w naszym urządzeniu i pod warunkiem poprawnego prezentowania się podczas wyświetlania. Poniżej kilka przykładów.

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Nasza firma wiele lat już organizuje różne eventy, jednak pierwszy raz natrafiliśmy na tak rzetelną firmę. Polecam!!

Tomasz

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi