Elektryczna pompka do balonów / wypożyczanie

Szanowni Państwo, w naszej bogatej ofercie odnośnie wypożyczania materiałów dekoracyjnych, elementów przydatnych w strojeniu imprez okolicznościowych, czy szerokiego zakresu atrakcji weselnych i okolicznościowych, posiadamy również ciekawe urządzenia, które również są do wypożyczenia. Przede wszystkim, jeśli chodzi o dekoracje balonowe, bardzo przydatnym urządzeniem będzie pompka do balonów. Dlaczego balony nie mogą być dmuchane ustami bądź sprężarką, co wydaje się bardzo atrakcyjne? Przede wszystkim, powietrze do balona musi wejść równomiernie. Pompki do balonów są przystosowane właśnie do dobrego rozprowadzania powietrza w nich. Oczywiście, od wielkości balonów będzie zależeć ile powietrza się zmieści. W naszej ofercie posiadamy dwie pompki. Jedna jest jednodyszowa, a druga ma dwie dysze. Z balonów można robić różne ciekawe dekoracje. Przykładem sztandarowym są bramy czy słupy balonowe. Są one idealne, na przykład na wejście na salę weselną. Dodatkowo, bardzo często stosuje się je przy takich okazjach jak imprezy firmowe, a więc otwarcie nowego punktu sprzedaży, czy chociażby urodziny danego punktu, lub firmy. Z balonów można tworzyć również figury, wzory, i tym podobne. Wypożyczenie pompki do balonów będzie dobrym rozwiązaniem, jeżeli mowa o własnoręcznym tworzeniu dekoracji balonowej. Inspiracji odnośnie tworzenia takich dekoracji można szukać w Internecie, gdzie jest tego naprawdę sporo. Warto pomyśleć o niecodziennych dekoracjach, które będą wykonane starannie i z precyzją. Ewentualnie, warto pomyśleć o wynajęciu firmy dekoratorskiej.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
HT-506
Pompka do balonów jednodyszowa.
1381010_589232617791340_647745285_n
Pompka do balonów dwu dyszowa. Ułatwia niesamowicie prace pompowania balonów dla potrzeb dekoracji.

 

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Razem z narzeczoną szukaliśmy dobrej firmy, która zajmie się wystrojem oraz atrakcjami na naszym weselu. Oczywiście, na dekoracjach zależało bardziej narzeczonej, a teraz już żonie. Obydwoje jesteśmy zadowoleni!

Krystian i Marysia

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami


Copyright 2019 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi