Bukiety ślubne, podziękowania, kosze – Łańcut / 06.09.2014

Poniższe bukiety ślubne zostały wykonane na potrzeby ślubu w Łańcucie. Wykorzystaliśmy między innymi przepięknego storczyka oraz hortensje. Bukiety wyszły przepięknie. Zachęcamy do oglądania zdjęć.

Prezentujemy Państwu podziękowania dla rodziców w koszach. Kosze zostały ozdobione różnymi elementami dekoracyjnymi, a głównym punktem są śliczne storczyki.

Jeśli rocznica małżeństwa, to tylko wielki bukiet. Prezentujemy poniżej kosz z kwiatami, który został przygotowany na 30-lecie małżeństwa pewnej „Młodej Pary”. Dziękujemy za współpracę.


UWAGA! Z uwagi na wielkie rozmiary galerii zdjęć wszystkie stare realizacje zostały przeniesione do archiwum firmy Dekoracje4u.pl na serwery zewnętrzne bez możliwości wglądu do nich. Zapraszamy serdecznie do oglądania aktualnych realizacji, która może zostać wdrożona na Twojej uroczystości.

Media społecznościowe

Podziel się z wpisem o wykonanej dekoracji przez Naszą firmę ze Swoimi znajomymi na portalach społecznościowych, wydrukuj stronę lub wyślij adres e-mailem, bądź SMS-em:

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Nasze osiągnięcia
Tytuł najlepszej firmy dekoratorskiej wg ZankYou Firma Roku 2018- Dekoracje Florysta Roku 2017 Firma Roku 2017 - Dekoracje Wyróżnienie za otwartość do klienta i atrakcyjną ofertę dostosowaną do jego potrzeb
tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Dekoracje4u. Jest to profesjonalna firma ze świeżym podejściem do dekoracji. I właśnie o to nam chodziło. Pozdrawiamy

Janek i Andżela

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami


Copyright 2019 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi