Dekoracja domu ludowego – Rudna Mała / 29.06.2013

Ten kto powiedział że z niczego może powstać coś – miał rację. Najlepszym przykładem jest zadowolenie Pani Młodej w Rudnej Małej.

[pextestim name=”Magdalena Ch.”]Dziękuję za piękny wystrój sali, za piękne PIWONIE:) za SPEŁNIENIE NASZYCH MARZEŃ!! i za wyrozumiałość 😉 Szczerze polecam wszystkim przyszłym Parom Młodym!![/pextestim]

I za tak miłe słowa bardzo dziękujemy. Atmosfera była wprost rodzinna – oby takich dekoracji więcej. A Młodym życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i będziemy mieć nadzieje że kiedyś w niedalekiej przyszłości znów się spotkamy.


UWAGA! Z uwagi na wielkie rozmiary galerii zdjęć wszystkie stare realizacje zostały przeniesione do archiwum firmy Dekoracje4u.pl na serwery zewnętrzne bez możliwości wglądu do nich. Zapraszamy serdecznie do oglądania aktualnych realizacji, która może zostać wdrożona na Twojej uroczystości.

Media społecznościowe

Podziel się z wpisem o wykonanej dekoracji przez Naszą firmę ze Swoimi znajomymi na portalach społecznościowych, wydrukuj stronę lub wyślij adres e-mailem, bądź SMS-em:

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Nasze osiągnięcia
Tytuł najlepszej firmy dekoratorskiej wg ZankYou Firma Roku 2018- Dekoracje Florysta Roku 2017 Firma Roku 2017 - Dekoracje Wyróżnienie za otwartość do klienta i atrakcyjną ofertę dostosowaną do jego potrzeb
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Z taką firmą współpraca musi wyjść dobrze. Zajmą się wszystkim, dzięki czemu oszczędzamy sobie dużo stresu. Super firma!

Patrycja Czyrak

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami


Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi