Dekoracja na ślub cywilny i sali weselnej - Restauracja VIS a VIS, Łańcut / 05.08.2017

Przygotowanie sali konferencyjnej w restauracji VIS a VIS w Łańcucie dla potrzeb ślubu cywilnego Naszej pary. Postawiono ściankę białą z kwiatami, biały dywan i oczywiście nie mogło zabraknąć białych pokrowców na krzesłach. Na korytarzu strzałka gdzie dokładnie goście mają się udać na przysięgę.

Po zaślubinach cywilnych wszyscy goście weselny udali się na sali weselną przygotowaną specjalnie według plany Pani Młodej. Ścianka z główkami kwiatów, na stołach słoiczki z kwiatuszkiem i dodatkowo wianki z lampionami. Na krzesłach sznureczek z  kokardką z koronki. Sufit sali tanecznej w balonach z helem, dodatkowo podświetlone światłem. Na korytarzu oczywiście tabliczki informujące co i gdzie i jak.

Media społecznościowe

Podziel się z wpisem o wykonanej dekoracji przez Naszą firmę ze Swoimi znajomymi na portalach społecznościowych, wydrukuj stronę lub wyślij adres e-mailem, bądź SMS-em:

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Nasze osiągnięcia
Tytuł najlepszej firmy dekoratorskiej wg ZankYou Firma Roku 2018- Dekoracje Florysta Roku 2017 Firma Roku 2017 - Dekoracje Wyróżnienie za otwartość do klienta i atrakcyjną ofertę dostosowaną do jego potrzeb
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Mój narzeczony z zachwyceniem opowiadał o fontannie czekoladowej i wybuchowym balonie. Nie byłam tak bardzo przekonana do tych atrakcji, jednak teraz nie zrobiłabym inaczej. Cieszę się, że mój teraźniejszy mąż potrafi tak dobrze wybrać.

Gośka

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi