Dekoracja na ślub cywilny i sali weselnej – Restauracja VIS a VIS, Łańcut / 05.08.2017

Przygotowanie sali konferencyjnej w restauracji VIS a VIS w Łańcucie dla potrzeb ślubu cywilnego Naszej pary. Postawiono ściankę białą z kwiatami, biały dywan i oczywiście nie mogło zabraknąć białych pokrowców na krzesłach. Na korytarzu strzałka gdzie dokładnie goście mają się udać na przysięgę.

Po zaślubinach cywilnych wszyscy goście weselny udali się na sali weselną przygotowaną specjalnie według plany Pani Młodej. Ścianka z główkami kwiatów, na stołach słoiczki z kwiatuszkiem i dodatkowo wianki z lampionami. Na krzesłach sznureczek z  kokardką z koronki. Sufit sali tanecznej w balonach z helem, dodatkowo podświetlone światłem. Na korytarzu oczywiście tabliczki informujące co i gdzie i jak.

Media społecznościowe

Podziel się z wpisem o wykonanej dekoracji przez Naszą firmę ze Swoimi znajomymi na portalach społecznościowych, wydrukuj stronę lub wyślij adres e-mailem, bądź SMS-em:

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Nasze osiągnięcia
Tytuł najlepszej firmy dekoratorskiej wg ZankYou Firma Roku 2018- Dekoracje Florysta Roku 2017 Firma Roku 2017 - Dekoracje Wyróżnienie za otwartość do klienta i atrakcyjną ofertę dostosowaną do jego potrzeb
tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Firmę poleciła mi znajoma, która kiedyś korzystała z Państwa usług. Nie zawiodłam się zarówno na przyjaciółce, jak i na firmie. Pełen profesjonalizm i uśmiech na ustach – tak w skrócie można opisać firmę.

Katarzyna Wolska

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2018 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi