Dekoracja sali weselnej - Rezydencja Aura Nova, Borek Stary / 14.02.2016

Na walentynkowym weekendzie mieliśmy okazję uczestniczyć w cudownym wydarzeniu Pary, która postanowiła zorganizować zaślubiny w jednym z najnowocześniejszych obiektów w regionie jakim jest Aura Nova. Dekoracja została wykonana z dokładnością do każdego szczegółu. Efekt zamierzony został osiągnięty. Wyszło cudownie. Dekoracja obejmowała parter i piętro gdzie odbywało się przyjęcie w rodzinny gronie. Za zdjęcia dziękujemy Midar Studio (www.midartv.pl)

Media społecznościowe

Podziel się z wpisem o wykonanej dekoracji przez Naszą firmę ze Swoimi znajomymi na portalach społecznościowych, wydrukuj stronę lub wyślij adres e-mailem, bądź SMS-em:

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Nasze osiągnięcia
Tytuł najlepszej firmy dekoratorskiej wg ZankYou Firma Roku 2018- Dekoracje Florysta Roku 2017 Firma Roku 2017 - Dekoracje Wyróżnienie za otwartość do klienta i atrakcyjną ofertę dostosowaną do jego potrzeb
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Z taką firmą współpraca musi wyjść dobrze. Zajmą się wszystkim, dzięki czemu oszczędzamy sobie dużo stresu. Super firma!

Patrycja Czyrak

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi