Dekoracja sali weselnej "światłem" - Dom weselny, Janowice / 31.05.2014

Poniższa galeria przedstawia pierwszą poważną dekorację sali weselnej naszej firmy w tym roku. Do przygotowania mieliśmy dekoracje krzeseł pokrowcami, organzą oraz wstążką. Ponadto, przygotowaliśmy bukiety na stoły dla gości weselnych oraz na stół Państwa Młodych. Dodatkowo, zajęliśmy się dekoracją stołów oraz różnymi dodatkowymi elementami. Prawdziwym hitem okazała się dekoracja światłem. Wykorzystaliśmy lampy RGB, które stanęły w różnym miejscach na sali jadalnej oraz weselnej.


UWAGA! Z uwagi na wielkie rozmiary galerii zdjęć wszystkie stare realizacje zostały przeniesione do archiwum firmy Dekoracje4u.pl na serwery zewnętrzne bez możliwości wglądu do nich. Zapraszamy serdecznie do oglądania aktualnych realizacji, która może zostać wdrożona na Twojej uroczystości.

Media społecznościowe

Podziel się z wpisem o wykonanej dekoracji przez Naszą firmę ze Swoimi znajomymi na portalach społecznościowych, wydrukuj stronę lub wyślij adres e-mailem, bądź SMS-em:

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Nasze osiągnięcia
Tytuł najlepszej firmy dekoratorskiej wg ZankYou Firma Roku 2018- Dekoracje Florysta Roku 2017 Firma Roku 2017 - Dekoracje Wyróżnienie za otwartość do klienta i atrakcyjną ofertę dostosowaną do jego potrzeb

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi