IX Podkarpackie Targi Ślubne Wedding Live - Rzeszów

IX już edycja Podkarpackich Targów Ślubnych "Wedding Live" odbyła się 10-11 stycznia 2015 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie. Grupa Dekoracje4u.pl wystąpiła na Targach wraz z fontannami czekoladowymi (www.inspiracje-weselne.pl), które zyskują coraz to większe grono odbiorców za sprawą oryginalnej czekolady belgijskiej oferowanej przez Naszą firmę i fotobudką (www.fotobudka4u.eu), która potrafi wykonać zabawne zdjęcia na weselu i nie tylko.
Na stanowisku można było zarezerwować termin na Nasze usługi jak i zapoznać się z ofertą Foto-video firmy RedSky Studio, a także z zaproszeniami firmy Mia-Arto.

Fotorelacja własna wykonana przez Dekoracje4u.pl:

Fotorelacja Oczepiny24.pl:

Fotorelacja RedSky Studio Foto-Video:

Media społecznościowe

Podziel się z wpisem o wykonanej dekoracji przez Naszą firmę ze Swoimi znajomymi na portalach społecznościowych, wydrukuj stronę lub wyślij adres e-mailem, bądź SMS-em:

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Nasze osiągnięcia
Tytuł najlepszej firmy dekoratorskiej wg ZankYou Firma Roku 2018- Dekoracje Florysta Roku 2017 Firma Roku 2017 - Dekoracje Wyróżnienie za otwartość do klienta i atrakcyjną ofertę dostosowaną do jego potrzeb
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Nasza firma wiele lat już organizuje różne eventy, jednak pierwszy raz natrafiliśmy na tak rzetelną firmę. Polecam!!

Tomasz

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi