Ślubne Inspiracje - Galeria PLAZA, Rzeszów / 14.02.2015

14 i 15 lutego mieliśmy okazję wystawić się z naszą ofertą na Ślubnych Inspiracjach, czyli mini targach ślubnych, które zostały zorganizowane w C.H. Plaza w Rzeszowie. Targi zorganizowało Centrum Handlowe Plaza wraz z firmą Sposiamo, która zajmuje się organizacją wesel oraz eventów. Nasza firma pokazała ofertę w zakresie dekorowania uroczystości, wynajmu fontann czekoladowych oraz wynajmu fotobudki. Odwiedziło nas sporo gości. Galerię zdjęć z Inspiracji Ślubnych, które odbyły się w C.H. Plaza Rzeszów możecie Państwo zobaczyć poniżej.

Zobacz dwie galerię zdjęć jedną stonowaną:

i drugą dzięki uprzejmości http://gregblok.com/

Media społecznościowe

Podziel się z wpisem o wykonanej dekoracji przez Naszą firmę ze Swoimi znajomymi na portalach społecznościowych, wydrukuj stronę lub wyślij adres e-mailem, bądź SMS-em:

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Nasze osiągnięcia
Tytuł najlepszej firmy dekoratorskiej wg ZankYou Firma Roku 2018- Dekoracje Florysta Roku 2017 Firma Roku 2017 - Dekoracje Wyróżnienie za otwartość do klienta i atrakcyjną ofertę dostosowaną do jego potrzeb
tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Warto skorzystać z usług Dekoracje4u. Przekonałam się o tym przy organizowaniu imprezy firmowej. Cieszę się, że mogę wystawić pozytywną opinię.

Magdalena Sieradzka

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi