Słodki stół / Słodki bufet

Atrakcje weselne, czy okolicznościowe, zawsze powinny przyciągać sporą liczbę gości. Dlatego właśnie są atrakcjami, że robią furorę na imprezie, a goście często wspominają takie przerywniki imprezowe na długo po zakończeniu imprezy. Jeżeli atrakcja zrobiona jest profesjonalnie, mamy bardzo dużą szansę, że nasi goście wyjdą z imprezy podwójnie zadowoleni. Jedną ze stosunkowo nowych atrakcji jest, tak zwany słodki stół. Jest to stolik pełen słodyczy. Na słodki bufet użyjemy różnego rodzaju żelek, w różnych kolorach, dużych, ciekawe lizaki czy babeczki. Słodki stół przyozdobią również cukierki, czy inne słodkości. Jest to wspaniała atrakcja, gdzie spełniają się nasze marzenia z dzieciństwa.

Słodki bufet, przeważnie przyozdabia się zgodnie z ogólnym wystrojem, który panuje na sali. Również słodkości przybierają przeważnie jedną lub łączoną kolorystykę. Dlatego wygląda to o tyle ciekawiej. Słodki stół jest atrakcją, która z powodzeniem może pojawić się na weselu, na imprezie z okazji komunii świętej, przyjęciu rodzinnym, urodzinach, studniówkach, półmetkach, czyli słowem, na każdej imprezie, gdzie są amatorzy słodkości. Do słodkiego bufetu, warto pomyśleć o fontannie czekoladowej. Wtedy obydwie atrakcje będą się nawzajem uzupełniać. Słodki stół przygotowuje profesjonalna firma, a więc wszystko jest dopracowane w szczegółach. Słodycze pojawiają się w pięknych pojemnikach, co dodaje jeszcze lepszego uroku.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Zobacz także naszą ofertę dla Słodkich stołów wraz z kawą.

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Mój narzeczony z zachwyceniem opowiadał o fontannie czekoladowej i wybuchowym balonie. Nie byłam tak bardzo przekonana do tych atrakcji, jednak teraz nie zrobiłabym inaczej. Cieszę się, że mój teraźniejszy mąż potrafi tak dobrze wybrać.

Gośka

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami


Copyright 2019 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi