Biały dywan z napisem

Biały dywan na okoliczność ślubu to najlepszy sposób na to, aby podkreślić wielkie wejście pary młodej do kościoła. Dzięki niemu można dokonać przepięknej dekoracji kościoła oraz idealnie przystroić miejsce, przez które będzie przechodzić młoda para.
Dość nowatorskim sposobem jeszcze większego podkreślenia wyjątkowości tego momentu i wybranej dekoracji jest ozdobienie dywanu indywidualnym napisem, na który składają się imiona pary młodej oraz data zawarcia przez nich związku małżeńskiego. Ta bardzo nowoczesna dekoracja, która umieszczona jest na środku dywanu prowadzącego do ołtarza to świetny pomysł na zindywidualizowanie dekoracji. W momencie wchodzenia do kościoła para młoda poczuje się zupełnie wyjątkowo.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Należy dodać, że napis został wykonany całkowicie profesjonalnie – to nadruk na materiale, dlatego wygląda dużo lepiej niż naklejka, która może się oderwać w dowolnym momencie i przestać dawać dobry efekt. Stanowi to duże ułatwienie, ponieważ nie trzeba będzie martwić się, że po jakimś czasie naklejka zawiedzie.
Każda para młoda marzy o tym, aby jej ślub był wyjątkowy – i aby taki pozostał w pamięci gości weselnych. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów oraz aranżacji – w tym przypadku dywanu.

Warto zastanowić się nad tym, co może przynieść parze młodej radość, a jeśli dywan z napisem spełnia marzenia nowożeńców, to dobrze jest zdecydować się na taką opcję. Będzie ona doskonałym podkreśleniem unikalności tego dnia i zwróci uwagę na to, kto jest w centrum wydarzeń.

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Mój narzeczony z zachwyceniem opowiadał o fontannie czekoladowej i wybuchowym balonie. Nie byłam tak bardzo przekonana do tych atrakcji, jednak teraz nie zrobiłabym inaczej. Cieszę się, że mój teraźniejszy mąż potrafi tak dobrze wybrać.

Gośka

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi