IX Targi Ślubne Wedding Live w Rzeszowie 10/11 stycznia 2015 na Podpromiu

Nasza firma po raz kolejny pojawi się na Podkarpackich Targach Ślubnych Wedding Live, tym razem na IX edycji!
Targi zbliżają się wielkimi krokami, a mianowicie, odbędą się już w dniach 10-11 stycznia 2015 roku. Na targach wystawimy się z naszą całą ofertą. W poprzedniej edycji mieliśmy przyjemność dostać wyróżnienie od organizatorów Podkarpackich Targów Ślubnych za otwartość na klienta i ofertę dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb.
Zobaczymy, co przyniosą następne targi ślubne! Zapraszamy więc od 10 do 11 stycznia do w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie.

Aktualizacja:
Galeria zdjęć z targów dostępna pod adresem: https://www.dekoracje4u.pl/portfolio/ix-podkarpackie-targi-slubne-wedding-live-rzeszow-10-01-2015/


Kategoria: Promujemy się
Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.
tel_siderbar1

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Opinie naszych klientów

Mój narzeczony z zachwyceniem opowiadał o fontannie czekoladowej i wybuchowym balonie. Nie byłam tak bardzo przekonana do tych atrakcji, jednak teraz nie zrobiłabym inaczej. Cieszę się, że mój teraźniejszy mąż potrafi tak dobrze wybrać.

Gośka

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami


Copyright 2019 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi