Ścianka kwiatowa / glamour z kwiatów

Dekoracja za Parą Młodą stanowi tradycyjny element polskiego wesela. Pomysłów na jej stworzenie jest mnóstwo, począwszy od najbardziej rozpowszechnionych po takie, które są jedyne w swoim rodzaju. Ścianka wcale nie musi być całkiem klasyczna. Można bez przeszkód spróbować czegoś nowego, aby dzięki dekoracji nadać swojemu weselu styl elegancki i romantyczny jednocześnie. W naszej ofercie znajduje się nowa propozycja - ścianka glamour z kwiatów. Pozwoli ona nie tylko stworzyć fantastyczną dekorację dla Państwa Młodych, ale przede wszystkim nada przestrzeni niecodzienny styl.

Glamour to urok i blask i właśnie takie wrażenie wywiera ścianka z białych i  kremowych kwiatów w różnych odcieniach. Jest delikatna, przyciąga spojrzenia i wpasowuje się w romantyczny nastrój ślubu i wesela. Oczarowuje gości weselnych.

Kwiaty na ściance są sztuczne, dlatego można mieć pewność, że podczas wesela nie straci ona swojego blasku. Będzie świetnie pasować do każdej pory roku, choć rodzaj użytych kwiatów przywodzi na myśl przede wszystkim lato.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Dekoracje glamour stały się bardzo modne, dlatego wychodzimy do Państwa z ofertą, która doskonale wpisuje się w te trendy. Zapraszamy do skorzystania ze stylowej propozycji.


Zobacz inne strony w naszym serwisie związane z panelami kwiatowymi:

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Współpraca przebiegła pomyślnie. Tym bardziej miło jest mi wystawić pozytywną opinię. Polecam wypróbowaną firmę.

Kasia Leszczyńska

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi