Ścianka pikowana ze skóry

Organizując wesele z klasą, trzeba zwracać uwagę na wszystkie szczegóły. Oprócz kwiatów i dekoracji na stole koniecznie trzeba zadbać o to, co znajduje się za plecami Państwa Młodych. W zależności od stylu, jaki wybrało się na motyw przewodni wesela, można skorzystać z różnych propozycji. Jedną z nich jest bardzo elegancka ścianka pikowana ze skóry z diamencikami. Wygląda bardzo gustownie. Nada weselu unikatowy charakter i sprawi, że Państwo Młodzi będą czuć się szczególnie. W zasadzie to jedna z niewielu albo jedyna okazja w życiu, żeby poczuć się nad wyraz wyjątkowo.

Całość wykonana jest profesjonalnie, konstrukcja jest stabilna i bezpieczna, dlatego nie ma obaw, że mogłaby nie spełnić swojego zadania. Ścianka jest też masywna i wysoka, dlatego będzie w stanie całkowicie zakryć zwykłą ścianę czy ewentualne inne stałe dekoracje. Ścianka jest pokryta białym materiałem i ozdobiona marszczeniami w kształcie karo. U styku poszczególnych fragmentów znajdują się diamenty, nadające jej blask i mieniące się w odpowiednim świetle.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Zdjęcia wykonane na tle ścianki pikowanej osiągną magiczny efekt. Będzie zwracać uwagę wszystkich gości weselnych i zostanie zapamiętana jako oryginalny pomysł Państwa Młodych na weselną dekorację.


Zobacz inne strony w naszym serwisie związane z ściankami pikowanymi:

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Inspiracje-Weselne.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi