Ścianka pikówka na wesele

Stół Pary Młodej zawsze gra pierwsze skrzypce jako dekoracja wykonana na sali weselnej. To ważne, aby uwaga wszystkich gości była zwrócona na najważniejszą parę tego dnia. Dekoratorzy i sama Para Młoda robią wszystko, aby stół był jak najlepiej zaznaczony, by prezentował się jak żaden inny i by to tam goście najczęściej rzucali okiem. Sam stół jednak, bez zaaranżowania odpowiedniego otoczenia, nie będzie tym samym. Warto zwrócić uwagę na to, co znajduje się za nim i wybrać taką ściankę, która dopasuje się stylem do całego wesela.

Świetną propozycją wydaje się ścianka pikowana. Jest wykonana z miękkiego materiału, który został zmarszczony na kształt karo. W zgięciach znajdują się diamenciki, które odbijają się w świetle i dodają blasku całości dekoracji.

Zadzwoń aby sprawdzić dostępność terminu.

Ścianka pikowana jest bardzo elegancka i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo można niej umieścić napis (np. imiona młodej pary), aby sprawić, by miała indywidualny wydźwięk. Wesele to idealna okazja, aby zdecydować się na podobne zdobienia, diamenciki wpiszą się doskonale w charakter chwili.

Taki rodzaj ścianki dodaje ekskluzywności każdemu wydarzeniu. Klasyczny biały kolor sprawi, że będzie można do niej bez problemu dopasować inne dekoracje, jak choćby kwiaty, świece w różnych kolorach. oraz z powodzeniem wykonywać fotografie. Uwieczniona na zdjęciu będzie wyglądała tak samo dobrze jak w rzeczywistości.

Zobacz powiązane wpisy do aktualnie oglądanego:

tel_siderbar1

Opinie naszych klientów

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Dekoracje4u. Jest to profesjonalna firma ze świeżym podejściem do dekoracji. I właśnie o to nam chodziło. Pozdrawiamy

Janek i Andżela

Skontaktuj się z nami poprzez Messenger

Zobacz koniecznie inne Nasze usługi Dekoracje4u.pl

Balony z helem dostawa do domu Rzeszów, Łańcut, Podkarpacie


Świat Balonów na każdą okazje, akcesoria urodzinowe


Logo Dekoracje4u.pl.Logo Fotobudka4u.eu.Logo FotoLustro4u.pl.Logo Balony4u.pl.Logo Generatora Śpiewnika Weselnego.Logo Wypożyczalni Dekoracji

Współpracują z nami

Copyright 2012-2021 Dekoracje4u.pl © Wszystkie prawa zastrzeżone. Mapa Strony | Katalogi